ناصر سراج معاون سیاسی محسنی اژه‌ای شد

دیدار دو ساعته رئیس قوه قضائیه با خانواده محکومین امنیتی و حوادث آبان ۹۸

فراماسونرها هدایتگر دادگاه حوادث آبان 98 در انگلیس

دستگاه قضا بدون ترس به تخلفات دولت روحانی رسیدگی کند

بعضی افراد از رسانه‌ها می‌خواهند به آن‌ها آیت الله بگویند

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای، در زمانی چنین به صراحت عنوان «آیت‌الله» را از دوش خود برداشت که برخی افراد، به کمتر از این عنوان، قانع نمی‌شوند. از جمله برخی حضرات که با رسانه‌ها تماس می‌گیرند و تأکید دارند که حتما برایشان از عنوانِ «آیت‌الله» استفاده شود!

چرا قاضی فیلتر کننده تلگرام آزاد است؟

چند روز پیش احمدرضا عابدزاده عکسی از یک مراسم دورهمی منتشر کرد که خبرساز شد چرا که بیژن قاسم زاده قاضی جنجالی پیشین دادگستری یکی از حاضران در این عکس بود. کسی که شاید مهمترین تصمیم قضایی‌اش صدور دستور فیلتر تلگرام باشد یا دست کم این روزها بیشتر با آن شناخته می‌شود.

دفاعیات جالب نفر اول از ۹۹ متهم پرونده قاچاق خودرو

پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ۹۹ متهم پرونده موسوم به ثبت سفارش خودرو با موضوع قاچاق سازمان یافته خودرو امروز(شنبه) به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی برگزار شد.

ادعاها درباره نقض حکم اکبر طبری/ بازپرس فیلترکننده تلگرام کجاست؟

فتوای جدید آیت‌الله سیستانی درباره اسرائیل

آیت‌الله سیستانی به استفتایی درباره ممنوعیت خرید و فروش از مراکز تجاری که بخشی از سود آن برای کمک به رژیم صهیونیستی هزینه می‌شود، پاسخ داد.

کیفرخواست سرکرده گروهک الاحوازیه صادر شد

سخنگوی قوه قضاییه گفت: پرونده سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب و تحت حمایت سرویس‌های خارجی کشورهای مختلف الاحوازیه در دادسرای عمومی و انقلاب تهران رسیدگی و با کیفرخواست به دادگاه انقلاب ارسال شده است.

آسیب‌های عدم نظارت بر عملکرد کارکنان

مهر تایید شورای نگهبان بر طرح «جوانی جمعیت»

تذکر به «رجا نیوز»