انتشار خبر دستمزدهای سرسام آور و عجیب و غریب بازیگران سریال «پدر گواردیولا» و حضور فاطمه معتمدآریا در بین بازیگران این سریال جنجال برانگیز شد.

پس از بالا گرفتن جنجال دستمزد‌های میلیاردی بازیگران سریال «پدر گواردیولا»، ماجرا را از جواد نوروزبیگی پیگیر شدیم. اما جز عدم دسترسی شماره تلفن همراه او، پاسخی نصیب‌مان نشد. در این میان روابط عمومی فیلیمو، هر گونه سرمایه گذاری این پلتفرم در پروژه پدر گواردیولا را تکذیب کرد.

سعید نعمت الله قرار است در دومین تجربه کارگردانی اش سریال «پدر گواردیولا» را بسازد. اما پیش از آغاز فیلمبرداری، خبر دستمزد‌های نامتعارف بازیگران این مجموعه نمایش خانگی جنجال آفرین شده است.

به گزارش آیند، ادعای دستمزد‌های میلیاردی بازیگران را بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی مطرح کرد. او مدعی است که این سریال قرار است با هزینه ۵۰ میلیارد تومانی ساخته شود. اما حدود ۱۱.۵ میلیارد تومان از این هزینه برای دستمزد سه بازیگر اصلی پدر گواردیولا در نظر گرفته شده است.

همین حالا بخوانید
«فاطمه معتمدآریا» با ظاهری متفاوت

طبق گفته او، مهران مدیری، حمید فرخ نژاد و آرش عدل پرور (AP) قرار است به ترتیب ۵.۵ میلیارد تومان، ۴ میلیارد تومان و ۲ میلیارد تومان دستمزد بگیرند.

در مورد دیگر جزئیات مجموعه نمایش خانگی پدر گواردیولا نیز گفته شد که فاطمه معتمد آریا، پانته‌آ بهرام، امیر مهدی ژوله و مهران غفوریان دیگر بازیگران سریال خواهند بود.

اما بلافاصله فاطمه معتمدآریا با انتشار یادداشتی این خبر را تکذیب کرد و با انتقاد از انتشار نام اش در لیست بازیگران این سریال نوشت: «خبر منتشر شده در ارتباط با همکاری اینجانب، با آقای جواد نوروزبیگی و سعید نعمت الله را قویا تکذیب می‌کنم. انتشار اینگونه اخبار جعلی، نشانه بی‌اخلاقی و بی‌خردی است.» / فرارو