|
| کد مطلب: ۱۱۵۴۵۴
لینک کوتاه کپی شد

داماد ۱۱۲ ساله، عروس ۱۷ ساله! | ازدواجی که رکورد اختلاف سنی بین عروس و داماد را شکست

داماد آن‌قدر پیر است که عروس می‌تواند جای نتیجه یا نبیره او باشد! البته این نظر ماست اما عروس خانم نظر دیگری دارد و خیلی هم از این ازدواج راضی است!

داماد ۱۱۲ ساله، عروس ۱۷ ساله! | ازدواجی که رکورد اختلاف سنی بین عروس و داماد را شکست
منبع: همشهری |

 سال ۲۰۰۹ ازدواج عجیب این دختر ۱۷ساله سومالیایی با یک پیرمرد ۱۱۲ ساله به سرعت تیتر یک روزنامه‌های جهان شد. البته در دنیا از این ازدواج‌های عجیب‌وغریب زیاد اتفاق افتاده بود اما این اختلاف سن برای خودش یک رکورد محسوب می‌شد؛ یک اختلاف سنی ۹۵ ساله! 

احمدمحمد دحوره سومالیایی بعد از ازدواج گفته بود که  رویایش با ازدواج با عروس ۱۷ ساله به حقیقت پیوسته و تا سال‌های سال با او امید زندگی دارد! دحوره مدعی شده بود سالی که ملکه ویکتوریا شصتمین سالروز تولدش را جشن گرفته، به دنیا آمده؛ یعنی سال ۱۸۹۷. البته این اولین ازدواج آقای داماد نبود. او  از پنج همسر قبلی‌اش ۱۳ فرزند داشت.

در جشن عروسی آنها صدها نفر از اقوام، آشنایان و ساکنان شهر گوریسیل در منطقه گالگودود سومالی شرکت داشتند. آقای داماد همچنین گفته بود که با موافقت و رضایت والدین عروس و همچنین فرزندان و همسران دیگرش ازدواج کرده  و هیچ جای کارش هم ایراد ندارد! «من او را وادار به ازدواج نکردم؛ فقط در نشان دادن عشقم پافشاری کردم و بالاخره دلش را به دست آوردم». مسن‌ترین پسر داماد در زمان ازدواج ۸۰ ساله بود و سه همسرش هم فوت کرده‌ بودند.

ارسال نظر

پربازدیدترین