|
| کد مطلب: ۱۱۰۶۰۱
لینک کوتاه کپی شد

جزئیات ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس | ۲۰ نقطه معرفی شدند

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با اشاره به نشست مشترک خود با فریدون یاسمی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران از همکاری و تسریع این شرکت در روند صدور مجوز راه‌اندازی جایگاه‌های سوخت تک ‌سکو در تهران خبر داد.

جزئیات ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس | ۲۰ نقطه معرفی شدند
منبع: همشهری |

سعید بیگی در خصوص تسهیل روند ساخت جایگاه سوخت تک‌سکو، گفت: مصوبه شورای شهر تهران شهرداری را ملزم به احداث جایگاه‌های سوخت تک سکو در پایتخت کرده است. با این حال، به دلیل عواملی که خارج از اختیار شهرداری تهران بود، اجرای این مصوبه به تعویق افتاده است.

او ادامه داد: شرکت ساماندهی در ماه‌های اخیر تمامی مقدمات را فراهم و قراردادهای لازم را تهیه کرده است اما شروع عملیات اجرایی منوط به صدور مجوز شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران است.

بیگی با بیان این که موضوع صدور مجوز برای جایگاه‌های سوخت تک سکو باید در کمسیونی خاص طرح و تایید شود، گفت: ۲۰ نقطه از تهران را برای این کاربری به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی معرفی کردیم و شرایط را شرح دادیم.

او ضمن تشکر از همراهی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تهران برای اجرای مصوبه شورای اسلامی شهر گفت: فریدون یاسمی مدیر منطقه تهران قول داد که الزامات برگزاری کمسیون تا آخر هفته جاری فراهم شود و کمیسیون با بررسی ۲۰ نقطه معرفی شده، مناطق واجد شرایط را برای صدور مجوز و آغاز فاز عملیات اجرایی معرفی کند.

ارسال نظر

پربازدیدترین