|
| کد مطلب: ۱۰۱۴۶۹
لینک کوتاه کپی شد

عکس/معشوقه 26ساله آقای رئیس جمهور69ساله روزبه روز افسرده تر می شود

معشوقه لوکاشنکوی شصت و نه ساله دختر خانمی‌ست بیست و شش ساله به نام ماریا واسیلوویچ .

عکس/معشوقه 26ساله آقای رئیس جمهور69ساله روزبه روز افسرده تر می شود

او و معشوقه اش بارها در مجامع عمومی در کنار هم ظاهر شده ‌اند.اخیرا تلویزیون دولتی بلاروس این زوج را در حال رقصیدن با هم به مناسبت سال نو در یک ضیافت رسمی نشان داد.

این دو در همه سفر های خارجی در کنار یکدیگر دیده می شوند. او و ماریا هر هفته به اتفاق به ورزشگاه‌ برای تماشای مسابقات هاکی روی یخ می روند. در ضمن چند سال پیش ماریا تصمیم گرفت در مسابقات ملکه زیبایی جهان شرکت کند. لوکاشنکو حسابی ماریا را تشویق کرد و خودش شخصا مربیگری او را برای شرکت در مسابقه نهایی پذیرفت . و خلاصه خیلی تلاش کرد ماریا اول شود اما  سوم شد. ماریا خیلی از این شکست ناراحت و افسرده شده بود اما لوکاشنکو با یک پیشنهاد تازه پیش او رفت و خوشحالش کرد. لوکاشنکو به ماریا گفت:« عزیزم تو با این استایلی که داری ساخته شدی واسه سیاست!! چرا نماینده پارلمان نمیشی عزیزم؟»

 ماریا اخیرا نامزد انتخابات شد و با کسب آرای بسیار زیاد به پارلمان راه یافت. البته ناگفته نماند که در این پارلمان، اپوزیسیون بلاروس حتی یک نماینده هم ندارد. می‌گویند ماریا تا یک مدتی از نماینده پارلمان بودن خوشش می آمده اما زود خسته شد و دوباره افسردگی و غم به سراغش آمد. این بار هم لوکاشنکو مشکلش را حل کرد و مهمترین مدال کشور را به خاطر خدماتی که ماریا به فرهنگ و هنر و امور خیریه کرده بود، به او داد. تازگی ها خبر رسیده که ماریا باز هم غمگین و افسرده است!!

 

ارسال نظر

پربازدیدترین