|
لینک کوتاه کپی شد

این ستاره به ایران بیاید قطعا پرسپولیسی می‌شود!

چندی قبل ستاره سپاهان از علاقه زیاد علی قلی زاده به پرسپولیس پرده برداشته بود.

این ستاره به ایران بیاید قطعا پرسپولیسی می‌شود!

یکی از رسانه های بلژیکی در خبری مدعی شد، علی قلی زاده ستاره ایرانی باشگاه شارلوا که چند سالی است در این تیم بازی می کند، به دلیل بیماری همسرش قصد دارد به ایران برگردد و در یک تیم لیگ برتری به کارش ادامه دهد. بعد از انتشار این خبر جنگ شدیدی بین هواداران پرسپولیس و استقلال در فضای مجازی شکل گرفت و هر گروه سعی داشت بگوید ستاره تیم ملی طرفدار تیم محبوبشان است و اگر قرار به بازگشت باشد، آن تیم را انتخاب می کند.

اینکه چقدر خبر فسخ قرارداد قلی زاده با شارلوا درست است و اینکه او به کدام تیم در ایران علاقه دارد، مشخص نیست ولی در این خصوص ستاره ملی پوش سپاهان چندی قبل پرده از علاقه زیاد قلی زاده به باشگاه پرسپولیس برداشت و مدعی شد این بازیکن به شدت پرسپولیسی است.

درحالی صحبت هایی مبنی بر بازگشت قلی زاده به ایران مطرح می شود که دوست چندین ساله و صمیمی ترین رفیق او یعنی مهدی ترابی در پرسپولیس بازی می کند و این دو در سایپا و تیم ملی هم همبازی بودند و هستند. قلی زاده که همین چندی قبل در جام جهاین برای ایران بازی کرد، جزو معدود خوب های تیم ملی در قطر بود و به خصوص نمایش فوق العاده ای جلوی ولز داشت و یک پاس گل هم در بازی مقابل انگلیس به مهدی طارمی داد.

شناسه خبر: ۹۴۸۲۴

ارسال نظر

پربازدیدترین