|
لینک کوتاه کپی شد

پیشنهاد فرانسوی برای گزینه سرمربیگری تیم ملی ایران

هروه رنار، سرمربی تیم ملی عربستان، به یکی از گزینه‌های سرمربیگری باشگاه نیس فرانسه تبدیل شده است.

پیشنهاد فرانسوی برای گزینه سرمربیگری تیم ملی ایران
منبع: ورزش سه |

روزنامه فرانسوی اکیپ با انتشار خبری مدعی شد که پس از برکناری لوسین فاوره، سرمربی سوئیسی تیم فوتبال نیس، هروه رنار به حضور در این تیم علاقمند است.

این روزنامه همچنین نوشت که مقامات نیس در ابتدای هفته آینده با رنار دیدار خواهند کرد. البته رنار برای حضور در این سمت، با دو نامزد دیگر رقابت خواهند کرد؛ از جمله دومنیکو تدسکو، سرمربی سابق لایپزیگ.

اکیپ نوشت: مالکان نیس نسبت به توانایی‌های رنار که با زامبیا و ساحل عاج قهرمان به عنوان قهرمانی جام ملت‌های آفریقا دست پیدا کرد و به خوبی فرانسوی و انگلیسی صحبت می‌کند و در برخورد با رسانه‌ها مسلط است، متقاعد شده‌اند.

یکی دیگر از نکاتی که باعث شده نیس به همکاری با رنار تمایل داشته باشد، این است که دستیار او در تیم ملی عربستان، لوران بونادی بوده که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ به عنوان مربی تیم ذخیره نیس فعالیت می‌کرد. تنها نکته منفی برای هروه رنار عدم تجربه کاری در لیگ فرانسه است؛ او فقط برای مدت کوتاهی در سال ۲۰۱۵ لیل را هدایت کرده است.

لازم به ذکر است نیس با ۶ برد، ۷ تساوی و ۶ شکست و با ۲۵ امتیاز از ۱۹ بازی، در پایان نیم فصل اول لیگ فرانسه در رده دهم قرار گرفت.

شناسه خبر: ۹۴۰۵۲

ارسال نظر

پربازدیدترین