|
| کد مطلب: ۹۲۶۲۵
لینک کوتاه کپی شد

ملی پوش کشتی فرنگی را به سالن راه ندادند!

فرنگی کار وزن ۵۵ کیلوگرم تیم ملی و دارنده مدال طلای امید‌های جهان گفت: قصد داشتم به همراه برادرم که قرار بود در مسابقات جوانان قهرمانی ایران کشتی بگیرد وارد سالن هفتم تیر شوم، اما من را به سالن راه ندادند.

ملی پوش کشتی فرنگی را به سالن راه ندادند!
منبع: ایسنا |

پویا دادمرز با اشاره به برگزاری رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان کشور در سالن هفتم تیر تهران، اظهار کرد: روز گذشته (سه شنبه) قصد داشتم همراه برادرم که قرار بود برای حضور در مسابقات وزن کشی کند، وارد سالن شوم که به من اجازه ورود به سالن را ندادند و گفتند باید آی دی کارت داشته باشی. گفتند بخاطر بحث امنیت مسابقات نمی‌توانی وارد سالن شوی.

دارنده مدال طلای امید‌های جهان ۲۰۲۲، در ادامه درباره شرایط خود برای حضور در تورنمنت زاگرب کرواسی، گفت: خدا را شکر شرایط بدنی خوبی دارم و قرار است از بیستم دی وارد اردوی تیم ملی شوم. طی این مدت تمریناتم را پیگیری کردم و آماده حضور در مسابقات پیش رو هستم.

وی افزود: قرار است به همراه نفر اول رقابت‌های قهرمانی کشور به تورنمنت کرواسی برویم تا هر کسی که نتیجه بهتری گرفت عازم رقابت‌های قهرمانی آسیا شود.

دادمرز خاطرنشان کرد: در رقابت‌های قهرمانی آسیا نفرات اول تا سوم سهمیه حضور در مرحله نهایی انتخابی مسابقات جهانی را دریافت می‌کنند و با نفر نخست جام تختی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان رقابت خواهند داشت.

فرنگی کار سبک وزن تیم ملی در پایان با تمجید از چرخه انتخابی تیم ملی، گفت: خوشبختانه چرخه خوبی طراحی شده و با این روش همه کشتی گیران تکلیف خود را می‌دانند. دیگر برای همه روشن است که از چه مسیری باید به دوبنده تیم ملی برسند. سال سختی پیش روی کشتی فرنگی است و امیدوارم کشتی فرنگی ایران در میادین پیش رو به موفقیت برسد.

فدراسیون کشتی پیش از این اعلام کرده بود به دلیل شیوع کرونا مسابقات قهرمانی جوانان ایران در سالن هفتم تیر بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

پربازدیدترین