|
| کد مطلب: ۹۲۳۹۲
لینک کوتاه کپی شد

توصیه به منچستر: طارمی را جایگزین رونالدو کنید

مهاجم ۳۰ ساله ایرانی در بازار نقل و انتقالات زمستانی مورد توجه تیم‌های پر آوازه اروپایی قرار گرفته است.

توصیه به منچستر: طارمی را جایگزین رونالدو کنید

عملکرد خیره‌کننده مهدی طارمی در پورتو باعث شده تا اخبار و شایعات نقل و انتقالاتی در خصوص این مهاجم ایرانی در رسانه‌های مختلف اروپایی مطرح شود. در بین این اخبار تیم های انگلیسی در بین مقصدهای احتمالی طارمی نام برده می‌شوند.

اگرچه از دو تیم لندنی آرسنال و نیوکاسل به عنوان مشتریان احتمالی مهدی طارمی نام برده می‌شوند اما روز گذشته روزنامه میرر نوشت: منچستریونایتد پیش از جام‌جهانی قرارداد کریستیانو رونالدو را فسخ کرد و غیبت این بازیکن در ادامه فصل در خط حمله می‌تواند محسوس باشد. در این شرایط طارمی، مهاجم ایرانی پورتو می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل برای جانشینی ستاره پرتغالی باشد. این بازیکن ۳۰ ساله در طول دوسال‌ونیمی که در پورتو حضور داشته توانسته ۶۷ گل به‌ثمر برساند و خود را به عنوان یک مهاجم موفق و تاثیرگذار مطرح کند.

نشریه انگلیسی در ادامه نوشت: با وجود موفقیت طارمی در گلزنی، شاید سن او باعث شود که یونایتد بتواند با قیمت کمتری این بازیکن را به خدمت بگیرد. بخصوص که فقط یک‌سال‌ونیم از قرارداد او با پورتو باقی مانده است. در این شرایط یونایتد می‌تواند با قیمتی خوب برای خریدش دست به کار شود. در شرایطی که در این زمستان یافتن مهاجم با قیمتی مناسب کار دشواری است، خرید او می‌تواند اتفاقی مثبت برای شیاطین سرخ باشد تا در تابستان به سراغ یک سرمایه‌گذاری بهتر بروند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

پربازدیدترین