|
لینک کوتاه کپی شد

درخواست فدراسیون فوتبال ایران از فیفا و اینفانتینو

سخنگوی فدراسیون فوتبال ایران از مکاتبات با فیفا در خصوص تیم ملی ایران خبر داد.

درخواست فدراسیون فوتبال ایران از فیفا و اینفانتینو

روزنامه خبر ورزشی نوشت: بخشی از صحبت های روز گذشته اینفانتینو در مورد تیم ملی ایران بود که با واکنش های بسیاری همراه شد. احسان اصولی بود که اقدامات و برخورد فیفا با موضوع ایران را طبق عرف و قوانین مسابقات می داند و معتقد است که نه تنها در این جام بلکه در همه مسابقات باید یکسری قوانین رعایت شود. او همچنین توضیحاتی در خصوص دیدار اخیر تاج و اینفانتینو داد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال ایران در مورد اظهارات اخیر رئیس فیفا در ویژه برنامه جام جهانی گفت: این نشان داد که آقای اینفانتینو خیلی حرفه ای به موضوع نگاه کرد و موضعی که نشان داد متناسب با جایگاه او بود. یک سری فضاهای کوچک گاهی برخی را اسیر می کند. بالاترین مقام فیفا و فوتبال جهان در مورد موضوع این گونه صحبت می کند ولی برخی جسته گریخته حرف هایی می زنند و فکر می کنند که همه مردم دنیا همین چند نفر هستند.

او با اشاره به حمایت هواداران از تیم ملی ایران در محل برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ افزود: از فردا شب خواهید دید که ایرانی های هوادار تیم ملی چه کاری خواهند کرد و چه سنگ تمامی خواهند گذاشت.

اصولی از دیدار اخیر تاج و اینفانتینو صحبت کرده و در خصوص محتویات این دیدار تاکید کرد: مواضع آقای اینفانتینو بیان کننده حقیقت بود. فدراسیون فوتبال مکاتبه کرد که طبق اصول و پروتکل ها، بچه های ما باید در یک فضایی باشند که امنیت جانی، روحی و روانی دارند. ما در این زمینه ورود کردیم و حق ملی ماست. آقای تاج در همین زمینه توضیحاتی به آقای اینفانتینو ارائه کردند و دیدید که اتفاقاتی رخ داد و یک مقدار جمع شد. در رده های پایین تر و ابعاد کوچک تر هم باید این موارد رعایت شود.

 

 

شناسه خبر: ۹۰۶۷۰

ارسال نظر

پربازدیدترین