|
| کد مطلب: ۱۱۹۴۷۷
لینک کوتاه کپی شد

واکنش پلیس به ماجرای سرقت از یک پرسپولیسی

رییس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خبر سرقت از بهنام ابوالقاسم پور -پیشکسوت فوتبال- توسط سارقین زورگیر را تکذیب و درباره این پرونده توضیحاتی ارائه کرد.

واکنش پلیس به ماجرای سرقت از یک پرسپولیسی
منبع: ایسنا |

سرهنگ بابک نمک شناس گفت: در پی انتشار فیلم و خبری با موضوع بستری شدن بهنام ابوالقاسم پور ( پیشکسوت فوتبال کشور ) در یکی از بیمارستان های تهران بواسطه ضرب و جرح توسط سارقین زورگیر ، بلافاصله موضوع در دستور کار رسیدگی پلیس تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی سوابق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مشخص شد : از زمان انتشار فیلم و خبر مربوطه در شبکه های اجتماعی و طرح خبر سرقت از آقای بهنام ابوالقاسم پور ، هیچگونه تماسی در این خصوص با پلیس صورت انجام نشده است. در ادامه ، مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس با مراجعه به بیمارستان محل بستری شدن بهنام ابوالقاسم پور به تحقیق از ایشان پرداختند.

وی اضافه کرد: همچنین آقای بهنام ابوالقاسم پور، در شرح ماجرای درگیری منجر به ضرب و جرح خود ، اینگونه به مأموران اعلام نموده است:« در ساعت ۱۳:۳۰ مورخه ۲ شهریور ماه از جنوب به شمال اتوبان [ شهید ] چمران با خودروی شخصی در حال حرکت بودم که یک دستگاه سمند سفید رنگ با دو سرنشین با خودرو اینجانب از ناحیه آئینه و گلگیر راننده برخورد [ کرد] که به عمل آنها معترض شدم ؛ [ در ادامه ] مجددا به سپر عقب خودرو بنده ضربه زدند . پس از توقف ، سرنشینان سمند با بنده درگیری فیزیکی [ ایجاد کرده ] و با سلاح سرد به دست چپ و راست بنده آسیب زدند و سپس [ از محل ] متواری شدند اما هیچگونه سرقتی از بنده نشده [ است ] ؛ پس از تعقیب و گریز ، زیر پل ورودی چمران به شمال – وردی نیایش ، [ راننده سمند ] از محل متواری شد و نفر دوم نیز [به صورت پیاده] و در شلوغی خیابان متواری گردید ؛ سپس به بیمارستان منتقل شدم و [در این خصوص] از شخص خاصی شکایت ندارم و آن افراد (سرنیشنان خودرو سمند) را نمی شناختم.»

لازم به ذکر است که با تکمیل اقدامات پزشکی و درمانی، آقای بهنام ابوالقاسم پور، ظهر روز شنبه مورخه ۴ شهریور ماه از بیمارستان ترخیص شد و پرونده مقدماتی ایشان با موضوع "نزاع و درگیری منجر به ضرب و جرح" در کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس تشکیل و در حال رسیدگی است.

ارسال نظر

پربازدیدترین