|
| کد مطلب: ۱۱۷۸۶۲
لینک کوتاه کپی شد

ردپای یک زن در انتقال جنجالی‌؛ رئال در انتظار تصمیم مادر امباپه/ فایزا لاماری کیست؟

فایزا لاماری مادر کیلیان امباپه حساب‌های قطر و رئال مادرید را برای رسیدن به بهترین توافق به چالش می‌کشد و قدم به قدم آینده پسرش را تعیین می‌کند.

ردپای یک زن در انتقال جنجالی‌؛ رئال در انتظار تصمیم مادر امباپه/ فایزا لاماری کیست؟

فایزا در بسیاری از چیزها شبیه فلورنتینو است. آنها بیش از حد و با افراد زیادی در ارتباط هستند، حد و مرز و فیلتری ندارند. دیگر شباهت این دو شخصیت بزرگ حال حاضر دنیای فوتبال این است که هر دو افراد بسیار باهوشی هستند همه سعی می‌کنند دنبال رو راه آنها باشند. منبعی که با هر دو شخصیت در ارتباط بوده است به رلوو تأکید کرده هر دو نفر همیشه برای منافع خود تا آخر می‌جنگند.

مادر امباپه شخصیت بسیار مهمی در طول دوران حرفه‌ای پسرش به حساب می‌آید و در آینده نزدیک این مرد فرانسوی نقش کلیدی خواهد داشت. رئال مادرید شخصیت لاماری را بخوبی می‌شناسد و یک فرد آگاه با مذاکرات رئالی‌ها با لاماری، او را اینگونه توصیف می‌کند: «فایزا یک مذاکره‌کننده جاه طلب است. او همیشه چیزهای بیشتری می‌خواهد و می‌داند چگونه این کار را انجام دهد. گوش کنید و گوش دهید، او بسیار باهوش است.»

تأثیر فایزا روی زندگی کیلیان قبلاً در جام جهانی 2018، که فرانسه قهرمان شد، بازتاب زیادی داشت. امباپه در مصاحبه‌ای در روسیه در مورد ارتباط با مادرش اعتراف کرد: «من همه چیز را به او می‌گویم... حتی در مورد دوست دخترم. او همه چیز را می‌داند. او معتمدترین فرد برای من است. او بیش از همه در هر شرایطی از پسرش دفاع می‌کند. سلیقه ما شبیه به هم است، حتی او لباس‌های من را می‌خرد. در بازار برای من عکس می‌گیرد و می‌فرستد تا ببیند نظرم چیست. اما مواقعی هم که بدون مشورت چیزی برایم می‌خرد واقعاً راضی هستم.»

فایزا لاماری کیست؟

فایزا لاماری 48 ساله است و یکی از مهم‌ترین زنان دنیای فوتبال به حساب می‌آید. او در حاشیه شهر، محله‌ای محقر در حومه پاریس به دنیا آمده و اصالتی الجزایری دارد. منطقه‌ای تاریخی در شمال کشور آفریقایی که بربرها در آن زندگی می‌کردند اما او در فرانسه رشد کرده و بزرگ شده است.

از لحاظ شخصیتی بسیار خوش مشرب و خوش اخلاق است از همه مهم‌تر برای پسرش و برای پول خانواده‌اش بی‌امان می‌جنگد. برخلاف سایر ایجنت‌ها، او می‌داند که همیشه مادر کیلیان امباپه خواهد ماند و او را از دست نمی‌دهد و یک منبع فرانسوی فاش کرد که او در کارش در بخش‌هایی که تسلط ندارد، به یک وکیل مورد اعتماد متکی است.

لاماری البته با ورزش بیگانه نیست. او در جوانی برای تیم هندبال آ اس بوندی بازی می‌کرد. لاماری حالا برای این باشگاه به‌عنوان یک چهره نمادین به حساب می‌آید و از او به‌عنوان نماد سخت کوشی و تلاش یاد می‌شود، گفته می‌شود او همیشه حریف سر سختی برای رقبا به حساب می‌آمد و هیچ وقت تحمل باخت را در بازی نداشته است.»

مادر امباپه همیشه ادعا کرده که پسرش روزی بهترین بازیکن جهان خواهد شد و حالا تا حد زیادی این ادعا ثابت شده است. به گزارش اتلتیکو زمانی که امباپه تنها 11 سال سن داشت به لطف دنیل بوگا، برادر جرمی بوگا (آتالانتا) و مالک باشگاه وقت چلسی، به تمرین در آکادمی جوانان تیم لندنی دعوت شد. بوگا در این گزارش فاش کرد: «در ابتدا با ویلفرید، پدرش صحبت کردم، اما خیلی زود متوجه شدم که همه کاره او مادرش است.»

چلسی به آنها گفت که برای جذب امباپه باید تست‌های بیشتری از او بگیرند، که مادرش قبول نکرد و گفت:«نه، ما برنمی گردیم. اگر او را می‌خواهید همین حالا باید او را به خدمت بگیرید. مطمئن باش اگر 5 سال دیگر به سراغش بیایید قیمت او 50 میلیون یورو خواهد بود.»

سال‌ها پس از آن حکایت در لندن، خانواده امباپه حالا به کل متحول شده‌اند، کیلیان یکی از بهترین بازیکنان جهان، ویلفرد امباپه، یک مربی متواضع فوتبال و مادرش حالا یکی از بزرگ‌ترین بنگاه‌های معاملات بازیکن را در اختیار دارد.

ارسال نظر

پربازدیدترین