|
| کد مطلب: ۱۱۶۱۳۸
لینک کوتاه کپی شد

بازگشت کاپیتان استقلال به تیم ملی + عکس

هافبک ملی‌پوش استقلال به دنبال تثبیت جایگاهش در تیم ملی است.

بازگشت کاپیتان استقلال به تیم ملی + عکس
منبع: ورزش3 |

روزبه چشمی یکی از بهترین سال‌های فوتبالی خود را در استقلال پشت سر گذاشت، اما درخشش او در خط میانی آبی‌ها برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی کافی نبود ولی با این وجود نمایش موثرش در این تیم کاری کرد تا امیر قلعه‌نویی دوباره او را در فهرست نهایی قرار بدهد.

چشمی در حالی که سید حسین حسینی به اردوی تیم ملی دعوت نشده، به‌عنوان کاپیتان دوم استقلال یکی از حاضرین در جمع شاگردان امیر قلعه‌نویی است که بازهم نامش در جمع ملی‌پوشان به چشم می‌خورد و با عملکردش در فصل اخیر و به ویژه دور برگشت کاری کرد تا جایگاهش را تثبیت کند.

روزبه چشمی که در پست خود رقبایی مثل سعید عزت‌اللهی، امید نورافکن و علیرضا علیزاده در تیم ملی دارد و جلوتر از او هم محمد کریمی و سعید مهری می‌توانند در میانه زمین برای ایران به میدان بروند، در یکی از بهترین شرایط خود طی سالیان گذشته به اردوی تیم ملی اضافه شده و امیدوار است جلوتر از همه رقبای خود به ترکیب برسد و در کافا به میدان برود.

 روزبه چشمی

این بازیکن که در فصل قهرمانی استقلال بیشتر به‌عنوان مدافع میانی استفاده شد و در فصل اخیر با حضور در پست تخصصی خود در هافبک دفاعی نمایش درخشان‌تری ارائه داد، حالا در تیم ملی نیز احتمالا در هر دو پست به کار گرفته شود چراکه امیر قلعه‌نویی با توجه به دعوت کردن سه مدافع میانی به اردو، بعید نیست در صورت نیاز از روزبه هم در عقب زمین بهره ببرد.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین