|
| کد مطلب: ۱۱۴۵۴۴
لینک کوتاه کپی شد

غیبت حسن یزدانى در اردوى تیم ملى کشتى آزاد

اردوى تیم ملى کشتى آزاد در غیاب حسن یزدانى در شهر سارى در جریان است

غیبت حسن یزدانى در اردوى تیم ملى کشتى آزاد
منبع: ورزش3 |

 با تصمیم کادر فنی اردوی یک هفته ای تیم ملى کشتى آزاد برای نظارت بر ریکاوری کشتی گیران پس از جام تختی و همچنین انجام برخی از تست های آمادگی جسمانی مختص نفرات اصلی تیم و کشتی گیران اعزامی به رقابت های رنکینگ مجارستان از روز 11 خردادماه در مازندران، آغاز شده است.

این اردو به گونه ای است که کشتی گیران مازندرانی فقط روزها در اختیار کادر فنی هستند و شب ها در کنار خانواده و در منزل خود حضور دارند و فقط کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد و چند کشتی گیر غیر مازندرانی در مازندران اسکان خواهند یافت.

پس از این اردو، اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روزهای 23 خردادماه لغایت 5 تیرماه در محل کمپ تیم های ملی کشتی برگزار می شود و پس از چند روز استراحت، کشتی گیران اردوی بعدی خود را از روز 9 تیرماه آغاز می کنند که در پایان این اردو و در دهه سوم تیرماه 6 کشتی گیر برای برگزاری مرحله نهایی انتخابی تیم ملی راهی کشور مجارستان می شوند.

اما دبیر هیئت کشتى مازندران در خصوص برگزارى این اردو در سارى گفت: ۱۸ کشتی گیر برتر کشور در این اردو هفت روزه حضور دارند که بیشتر ترکیب اعضای تیم ملی کشتی گیران از مازندران هستند. کامران قاسمپور، رحمان عموزاد و امیرمحمد یزدانی کشتی گیران مطرح مازندران حاضر در این اردو حضور هستند، اما حسن یزدانی باصلاحدید و هماهنگی کادر فنی در این اردو غایب است.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین