|
| کد مطلب: ۱۱۴۱۹۰
لینک کوتاه کپی شد

مربی پرسپولیس: شکست در بازی با سپاهان، چاقویی در قلب ما بود

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگویی تفصیلی با تسنیم، شکست دراماتیک مقابل سپاهان را به چاقویی در قلب هواداران و اعضای سرخپوشان تشبیه کرد.

مربی پرسپولیس: شکست در بازی با سپاهان، چاقویی در قلب ما بود
منبع: ایسکانیوز |

 په‌په لوسادا، مربی بدنساز پیشین تیم‌های نساجی مازندران و گل‌گهر سیرجان یکی از نفراتی بود که ابتدای لیگ بیست‌ودوم به کادر فنی پرسپولیس ملحق شد. عملکرد مرد ۴۷ ساله اسپانیایی در افت نکردن بدنی بازیکنان پرسپولیس ظرف هفته‌های پایانی و پیروزی در هفت سکانس نهایی لیگ تأثیری ویژه داشت.

 مربی پرسپولیس، گفت: شکست مقابل سپاهان نقطه‌ای بسیار حیاتی و تعیین‌کننده در فصل بود. دو نتیجه بد مقابل فولاد و هوادار (شکست در دو بازی) گرفتیم و به رتبه سوم جدول سقوط کردیم. به یاد می‌آورم همه موارد فیزیکی، تکنیکی و تاکتیکی تیم را تحلیل کردیم و تصمیم گرفتیم به مسیرمان ادامه دهیم.نکته‌ای تأثیرگذار در این قهرمانی، یحیی گل‌محمدی به‌عنوان سرمربی تیم بود که تلاش کرد همه اعضای تیم، تمرکز خودشان را فقط در زمین فوتبال بگذارند. همین مسائل باعث شد در نهایت قهرمان لیگ برتر شویم.

وی ادامه داد: باید درباره بازی با سپاهان بیشتر صحبت کنیم. در این مسابقه بیشتر از ۴۵ دقیقه با یک بازیکن کمتر بازی کردیم و در نیمه دوم بسیار بهتر از سپاهان بودیم، اما متأسفانه در دقیقه ۴+۹۰ گل خوردیم. همه در ورزشگاه فکر می‌کردند این دیدار با نتیجه صفر - صفر به پایان می‌رسد. این نتیجه مانند چاقویی در قلب همه بازیکنان، هواداران، مدیران و بازیکنان پرسپولیس بود. در این مسابقه امتیازات مهمی را از دست دادیم.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین