|
| کد مطلب: ۱۱۳۵۵۸
لینک کوتاه کپی شد

شوخی بیرانوند با یک استقلالی؛ تو ترسویی!

علیرضا بیرانوند پس از پایان بازی با هوادار، دقایقی با گلزن تیم حریف صحبت کرد.

شوخی بیرانوند با یک استقلالی؛ تو ترسویی!
منبع: ورزش3 |

علیرضا بیرانوند تمام تلاش خود را کرد تا در بازی جام حذفی دروازه خود را بسته نگه دارد اما همچون سه بازی قبلی برابر ون پارس، سپاهان و گل‌گهر، یک گل خورد تا در کلین‌شیت جام حذفی ناکام بماند. نکته جالب اینکه بیرانوند در این بازی یک پنالتی گرفت و عملکرد خوبی در درون دروازه هوادار داشت.

در نیمه اول او جهت ضربه مسعود شجاعی را تشخیص داد و با پرش به گوشه سمت چپ دروازه، توپ را به خوبی مهار کرد و اجازه نداد تا دروازه‌اش باز شود. با این حال در نیمه دوم او دوباره در معرض دریافت گل از روی نقطه پنالتی قرار گرفت و البته این بار بابک مرادی پشت توپ ایستاد.

نکته جالب اینکه در پنالتی دوم نیز مسعود شجاعی توپ را برداشت تا پنالتی را بزند اما کادرفنی هوادار توصیه کرد که پنالتی به مرادی داده شود تا او شانسش را امتحان کند.

بابک مرادی نیز پنالتی را به وسط دروازه زد تا در حالی که بیرانوند به سمت راست رفته بود، او موفق به گلزنی شود و کلین‌شیت گلر پرسپولیس را بشکند و تیمش را به بازگشت امیدوار نگه دارد.

بعد از بازی نیز بیرانوند به سراغ مرادی رفت و در حالی که مشغول گپ زدن با او بود، گفت که «ترسوها پنالتی رو وسط میزنن» شوخی جالبی که خنده مرادی را هم در پی داشت.

ارسال نظر

پربازدیدترین