|
| کد مطلب: ۱۱۳۳۷۰
لینک کوتاه کپی شد

روزنامه‌های ایتالیا: فشار روی آلگری

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس پس از کنار رفتن از لیگ اروپا تنها دو مسابقه از سری A را تا پایان فصل پیش رو دارد.

روزنامه‌های ایتالیا: فشار روی آلگری
منبع: ورزش3 |

یوونتوس هفته گذشته در مسابقه برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا برابر سویا شکست خورد و از این رقابت‌ها کنار رفت.

یووه پیش از این در کوپا ایتالیا توسط اینتر کنار گذاشته شد و از صعود به فینال بازمانده بود. وضعیت این تیم در سری A هم نابسامان است.

با حکم جدید دادگاه فدرال ایتالیا 10 امتیاز از بیانکونری کسر شد و آن‌ها از از رتبه دوم به رتبه دهم سقوط کردند. بلافاصله پس از این حکم آن‌ها با نتیجه 4-1 مقابل امپولی شکست خوردند.

اکنون یوونتوس 59 امتیازی که با رم یک امتیاز و با آتالانتا 2 امتیاز فاصله دارد می‌تواند برای کسب سهمیه لیگ اروپا یا لیگ کنفرانس اروپا در فصل آینده تلاش کند؛ به همین دلیل روزنامه‌های ایتالیایی معتقدند فشار زیادی روی دوش مکس آلگری وجود دارد:

 یوونتوس

گاتزتا دلو اسپورت تصویری از سیمونه اینزاگی با جام قهرمانی کوپا ایتالیا را منتشر کرده و از قول او نوشته: "جام را برایم بیاور پپ" که به رویای او برای فتح جام چمپیونزلیگ در فینال استانبول اشاره دارد.

 یوونتوس

تیتر یک امروز کوریره دلو اسپورت در صفحه اول درباره یوونتوس است: "یوونتوس گروگان گرفته شده، جونتولی همیشه در حالت آماده باش است و آلگری نیز منتظر پاسخ است." این عنوان در واقع انتظار بیانکونری برای تغییرات در پست مدیریت ورزشی است که مدیر سابق باشگاه ناپولی قرار است در این سمت منصوب شود اما رئیس باشگاه ناپولی هنوز با جدایی او و رفتنش به یووه موافقت نکرده است.

 یوونتوس

"فشار روی مکس" این تیتر یک توتواسپورت است که مشخصا بر روی یوونتوس متمرکز شده است. و در مورد ماسیمیلیانو آلگری این روزنامه بیشتر به این اشاره می‌کند که "باشگاه از او انتظار نمایش قوی‌تری برابر میلان و اودینزه دارد."

این نشریه از ایگور تودور و تیاگو موتا به عنوان گزینه‌های جانشینی آلگری نام برده است.

 یوونتوس

نشریه ایل رومانیستا تصویری از ژوزه مورینیو را روی جلد برده و تیتر زده: "رمی‌ها مانند این" که به درخواست آقای خاص از همه رمی‌ها برای تمرکز روی فینال لیگ اروپا اشاره دارد. او معتقد است که تیمش برای رسیدن به فینال سختی زیادی کشیده است و حالا باید با اتحاد این جام را فتح کنند.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین