|
| کد مطلب: ۱۱۲۹۸۵
لینک کوتاه کپی شد

خاموشی مجسمه مسیح در حمایت از وینیسیوس! + فیلم

پس از توهین های نژادپرستانه به وینیسیوس جونیور در بازی مقابل والنسیا، مجسمه مسیح در برزیل در حمایت از این بازیکن و همه کسانی که از نژادپرستی رنج می برند، به مدت یک ساعت خاموش شد.

خاموشی مجسمه مسیح در حمایت از وینیسیوس! + فیلم
منبع: فرارو |

اتفاقات رخ داده در جریان بازی رئال مادرید و والنسیا در استادیوم مستایا و توهین‌های نژاد پرستانه تماشاگران به وینیسیوس، جنجال و حواشی زیادی در فوتبال اسپانیا به وجود آورده و باعث شده بسیاری از این بازیکن برزیلی حمایت کنند.

1585252_326

سیاه و باابهت. (مجسمه) مسیح نجات دهنده دقیقاً به همین شکل بود. این عمل برای نشان دادن هم‌بستگی، مرا تحت تاثیر قرار داده است. اما من می‌خواهم بیش‌تر از هر چیزی الهام بخش باشم و نور بیش‌تری را به مبارزات‌مان بیاورم. از بابت تمام محبت‌ها و حمایت‌هایتان در چند ماه گذشته چه در برزیل و چه در سراسر جهان، سپاس‌گزارم. من آدم‌ها را می‌شناسم. روی من حساب کنید زیرا افراد خوب در اکثریت هستند و من هرگز تسلیم نمی‌شوم. من در زندگی‌ام هدف دارم و اگر مجبور شوم، بیش‌تر و بیش‌تر زجر می‌کشم تا نسل‌های آینده چنین چیزهایی را تجربه نکنند. من (برای مبارزه با نژاد پرستی) آماده هستم.

گفتنی است دولت برزیل نیز از مقامات اسپانیایی درخواست تا مسئولین این حملات نژاد پرستانه را مجازات کنند. همچنین تاکنون افرادی مانند کیلیان ام باپه، ریو فردیناند، نیمار، رونالدینیو و برخی دیگر نیز از وینیسیوس حمایت کرده‌اند.

ارسال نظر

پربازدیدترین