|
| کد مطلب: ۱۱۲۹۰۹
لینک کوتاه کپی شد

ستاره آرسنال در اندیشه سرمایه‌گذاری ورزشی در دبی!

بت مید، ستاره تیم فوتبال زنان آرسنال و تیم ملی انگلیس، با حضور در دبی به عنوان سفیر COGNITA نسبت به سرمایه‌گذاری در این شهر ابراز خرسندی کرد.

منبع: ورزش3 |

 بت مید، بازیکن بریتانیایی، ستاره آرسنال و تیم ملی فوتبال زنان انگلیس، از حضور در دبی ابراز خرسندی کرد و به تحسین تمام مزایایی پرداخت که این شهر برای توسعه آموزشی، فرهنگی و جاذبه های گردشگری دارد و افرادی نظیر او را به سرمایه گذاری در بسیاری از زمینه ها سوق می دهد.

بت مید گفت: من دبی را بسیار دوست دارم و در طول تعطیلات به طور مداوم از آن بازدید می کنم و خوشحالم که این بار در دبی هستم تا در مورد راه های راه اندازی یک رویداد ورزشی که به انتخاب و توسعه ورزشکاران با استعداد و گسترش فرهنگ ورزش در بین دانش آموزان مدارس با بهره مندی از مقام، شهرت و تجربه خود کمک می کند، صحبت کنم. من سفیر گروه آموزشی Cognita در زمینه اشاعه ورزش در بین دانش آموزان هستم و خوشحالم که در تماس با آنها برای کمک به دستیابی به اهداف ورزشی آنها در کنار اهداف علمی شان هستم.

بت مید که تیم ملی انگلیس را برای کسب اولین عنوان خود در مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا 2022 رهبری می کرد و جایزه بهترین بازیکن و بهترین گلزن مسابقات را به دست آورد، سفیر گروه آموزشی بریتانیایی Cognita است که بیش از 100 شرکت را در اختیار دارد و صاحب مدارسی در سراسر جهان از جمله هشت مدرسه در امارات است که هفت مدرسه آن در دبی است. این گروه از رویکرد آموزشی مدرن پیروی می کند که در آن ورزش در اولویت برنامه آموزشی دانش آموزان است و رویدادهای سالانه از طریق کلاس های ورزشی برگزار می کند. که به توسعه شرکت دانش آموزان در مسابقات ورزشی مختلف در طول سال منجر می شود. این گروه در نظر دارد در دوره آتی برنامه ورزشی حرفه ای را در دبی راه اندازی کند و با همکاری شورای ورزش دبی افراد مستعد را در رشته های مختلف ورزشی انتخاب و پرورش دهد.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین