|
| کد مطلب: ۱۱۲۷۷۵
لینک کوتاه کپی شد

حمله زورگیر‌ها به احسان حدادی قبل از سفر به آمریکا

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن قبل از سفر به آمریکا با یک حادثه عجیب روبرو شد.

حمله زورگیر‌ها به احسان حدادی قبل از سفر به آمریکا
منبع: آنا |

احسان حدادی نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن بامداد روز جمعه همراه با خانواده اش به سمت فرودگاه امام خمینی(ره) رفت تا از آنجا برای برپایی اردویی یک تا ۲ ماهه به کشور آمریکا سفر کند.این ورزشکار پیش از رسیدن به فرودگاه با حادثه عجیبی مواجه شد و اتفاقات برای وی به شکلی رقم خورد که ممکن بود برای او و خانواده اش حادثه ناگواری رخ دهد.

حدادی در مورد این اتفاق گفت: بامداد روز جمعه به همراه خانواده ام در حال رفتن به سمت فرودگاه امام‌خمینی(ره) بودم تا از آنجا برای برگزاری اردو به سمت آمریکا حرکت کنم که در حین حرکت با حادثه عجیبی مواجه شدیم.

وی افزود: با اینکه فاصله زیادی تا عوارضی تهران و قم مانده بود به یک باره یک خودرو ناشناس دنبال ما افتاد و با چراغ زدن خواستار توقف ماشین ما شدند. من متوجه شدم آن‌ها زورگیر هستند، بدون توجه به این موضوع به مسیرم ادامه دادم اما آنها حتی با بوق زدن هم دست از تعقیب ما بر نمی‌داشتند.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن ادامه داد: تا نزدیک عوارضی این موضوع ادامه داشت و زمانی که نزدیک عوارضی شدیم خودرو را به سمت اتومبیل آن‌ها برگردانم و قصد داشتم با آن‌ها شاخ به شاخ شوم که از این موضوع صرف نظر کردم. با اینکه جاده یکطرفه بود و جایی برای دور زدن آن خودرو وجود نداشت، اما راننده اش می‌خواست یکطرفه جاده را خلاف برود که از انجام این کار صرف نظر کرد و دوباره تا فرودگاه به مسیرش ادامه داد.

حدادی در پایان گفت: پس از این اتفاق من در تماسی با پلیس موضوع را گفتم و چون پرواز داشتم قرار شد آنها به این مسئله رسیدگی کنند.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین