|
| کد مطلب: ۱۱۲۵۶۹
لینک کوتاه کپی شد

گل های مهدی قایدی، شاید به ضرر استقلال تمام شود!

مهدی قایدی با هت تریک در بازی با تراکتور شمار گل های خود را در لیگ برتر به عدد 12 رساند و بعد از شهریار مغانلو بهترین گلزن مسابقات لقب گرفت.

گل های مهدی قایدی، شاید به ضرر استقلال تمام شود!
منبع: ورزش3 |

 مهدی قایدی بی شک در فصل جاری یکی از بهترین های تیم آبی بوده و با روندی که در ماه های اخیر داشته به طور حتم امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی متقاعد شده نام او را در لیست بازیکنانی که خرداد ماه به اردوی تیم ملی دعوت می شوند، قرار دهد. اما برای باشگاه استقلال و تماشاگرانش مهم در این برهه از زمان در سایه قهرمانی در جام حذفی تمدید قرارداد مهدی قایدی است.

حجت کریمی، سرپرست باشگاه استقلال که به ارزش مهدی قایدی در ترکیب تیم اشراف کامل دارد، در سفر به دبی و در نشست با مدیران باشگاه شباب الاهلی به طور جدی از آنها خواست یک فصل دیگر حضور قرضی مهدی قایدی را در تیم استقلال تمدید کنند اما اماراتی ها از مدیر ایرانی خواستند، فعلا دست نگه دارد! گل های مهدی قایدی در لیگ برتر و در ترکیب استقلال در امارات هم بازتاب داشته و شاید در گام نخست شباب الاهلی که به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده خود نیاز به مهدی قایدی پیدا کند. آنچه که مسلم است، ژاردیم - سرمربی تیم شباب الاهلی در ابتدای فصل زمانی که رهبری تیم را برعهده گرفت، در مورد مهدی قایدی بر اساس عملکرد فصل گذشته اش در تیم اماراتی نظر داد اما ممکن است با دیدن فیلم بازی های مهدی قایدی در تیم استقلال نظر خود را تغییردهد و ایضا می گویند برخی از تیم های اماراتی هم مایل هستند در مذاکره با شباب الاهلی مهدی قایدی را در اختیار بگیرند.

مهدی قایدی

باشگاه شباب الاهلی برای اثبات حسن نیت خود به باشگاه استقلال مبلغ جریمه ای که در قرارداد برای دیرکرد مبلغ رضایتنامه مهدی قایدی قید شده بود را بخشید اما پیرامون تمدید قرارداد قرضی مهدی قایدی از باشگاه استقلال خواست دست نگه دارد و این شاید به معنی تصمیمات جدید اماراتی ها برای مهدی قایدی باشد. هر چند استقلال در فصلی که مهدی قایدی را در اختیار نداشت، قهرمان لیگ برتر شد و این بدین معنی است، استقلال در صورت از دست دادن مهدی قایدی در فصل جدید می تواند پلن های نویی برای موفقیت در لیگ برتر برای خود طراحی کند.

ارسال نظر

پربازدیدترین