|
| کد مطلب: ۱۱۲۱۵۰
لینک کوتاه کپی شد

اسطوره رئال مادرید پس از یکی از سنگین‌ترین شکست‌های تاریخ این باشگاه چه گفت؟

استپردراگ میاتوویچ، اسطوره رئال مادرید، معتقد است که با شکست سنگین دیشب رئال برابر منچسترسیتی، آنچلوتی را فصل بعد روی نیمکت این باشگاه نخواهیم دید.با شناختی که از پرز دارم، کار آنچلوتی تمام است.

اسطوره رئال مادرید پس از یکی از سنگین‌ترین شکست‌های تاریخ این باشگاه چه گفت؟
منبع: همشهری آنلاین |

رئال مادرید که در بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر سیتی ۱-۱ متوقف شده بود، شب گذشته یکی از سنگین‌ترین شکست‌های اروپایی تاریخ خود را در اتحاد تجربه کرد و ۴-۰ به سیتی باخت. رئال در ۱۳ سال گذشته یازده بار به نیمه نهایی رسیده و چیزی تا فینال امسال فاصله نداشت ولی سیتی نشان داد که تیم برتر و شایسته‌تر برای بازی نهایی بود.

هرچند رسانه‌های اسپانیایی قبل و پس از بازی ادعا کرده اند کارلو آنچلوتی اخراج نخواهد شد ولی میاتوویچ عقیده ای دیگر دارد. او به کادنا سر گفت:«آنچلوتی؟ از نظر من بسیار دشوار است که او در رئال به کارش ادامه دهد. به شخصه و با شناختی که از فلورنتینو پرز و دیگر تصمیم‌گیرندگان باشگاه دارم، بعید است آنچلوتی ماندنی باشد و با شکست سنگین دیشب کارش تمام است.»

میاتوویچ ادامه داد: «همه دنیا می دانند که رئال یک مهاجم و دو مدافع کناری برجسته می خواهد اما مسئله اینجاست که این بازیکنان در دسترس هستند یا خیر. هر بازیکنی نمی تواند پیراهن رئال را بر تن کرد. از نظر من این پایان یک دوره در رئال است، هرچند معتقدم تونی کروس، مودریچ و بنزما حداقل یک سال دیگر هم می توانند بدرخشند و تمدید با آنها اشتباه نیست.»

 

 

 

ارسال نظر

پربازدیدترین