|
| کد مطلب: ۱۱۱۸۵۳
لینک کوتاه کپی شد

افشاگری مجری تلویزیونی از تصمیم جنجالی رونالدو

پیرس مورگان، مجری جنجالی و دوست کریستیانو رونالدو، می‌گوید این ستاره پرتغالی می‌خواست به آرسنال ملحق شود و اگر مدیران باشگاه موافقت می‌کردند با حضور او قهرمان لیگ برتر می‌شدند.

افشاگری مجری تلویزیونی از تصمیم جنجالی رونالدو

پیرس مورگان، مجری مشهور و جنجالی انگلیسی، که در یک مصاحبه با کریستیانو رونالدو زمینه‌ساز جدایی او از منچستریونایتد و در نهایت پیوستنش به النصر عربستان شد امروز بار دیگر درباره سرنوشت رونالدو و اتفاقات در زمان جدایی‌اش از یونایتد ادعایی جدید مطرح کرد که جنجالی شد.

رونالدو بعد از چند ماه پرتنش با مدیران و کادر فنی منچستریونایتد سرانجام در ماه دسامبر با پیرس مورگان که به عنوان یکی از دوستان صمیمی او در رسانه معروف است مصاحبه‌ای آتشین و جنجالی انجام داد که همه پل‌های پشت سر را خراب کرد و باعث شد رابطه او و شیاطین سرخ با توافق دوطرفه به پایان برسد.

پایان کار رونالدو در یونایتد؛ آرسنال اینجا می‌توانست وارد عمل شود

ستاره نامدار پرتغالی که از یونایتد جدا شده بود بازیکن آزاد بود و بازار شایعه و گمانه‌زنی درباره تیم بعدی‌اش بسیار داغ شده بود. رونالدو کم چهره‌ای نبود؛ یکی از اسطوره‌های فوتبال که پنج توپ طلا به نامش ثبت شده بود. علاوه بر چندین باشگاه اروپایی و باشگاه‌هایی در لیگ آمریکا ناگهان نام باشگاه‌هایی از عربستان سر زبان‌ها افتاد و رونالدو در نهایت به این کشور رفت و پیراهن النصر را به تن کرد.

مورگان در ادعای جنجالی جدیدش می‌گوید کریستیانو در همان زمان که از یونایتد جدا شده بود تمایل داشت به لندن رفته و برای آرسنال بازی کند و اگر مدیران باشگاه با او تماس می‌گرفتند در حال حاضر کریس را با پیراهن قرمزرنگ تیم میکل آرتتا می‌دیدیم.

ادعای پیرس مورگان: رونالدو مایل بود به آرسنال بیاید

ادعای این مجری انگلیسی به شدت مورد توجه قرار گرفته چرا که آرسنال این روزها به این فکر می‌کند که چه شد که در کورس قهرمانی این فصل لیگ برتر با اینکه در برهه‌ای از فصل 12 امتیاز از منچسترسیتی پیش افتاده بود همه این برتری امتیازی را از دست داد و حالا عملا قهرمانی را به تیم پپ گواردیولا تقدیم کرده است.

پیرس مورگان علاوه بر سابقه دوستی با رونالدو هوادار سرسخت آرسنال است. اما او که گویا قصد داشت بر روی زخم تازه مدیران آرسنال نمک بپاشد در توئیتر نوشت:" هر چقدر می‌خواهید مسخره کنید ولی اگر زمانی که رونالدو یونایتد را ترک کرد او را به خدمت می‌گرفتیم- دست‌کم تا پایان فصل که خودش هم مایل بود – الان قهرمان لیگ برتر بودیم. کریستیانو می‌داند چطور باید جامهای بزرگ را فتح کرد و در زمانهای مهم و حساس چطور باید گل زد".

آرسنال در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از قضا به دنبال تقویت تیم خود بود اما آنطور که پیرس مورگان انتظار داشت با رونالدو تماس نگرفت و در عوض جورجینیو، لئاندرو تروسار و یاکوب کیویور را به خدمت گرفت.

رونالدو در این فصل پیش از جدایی‌اش از منچستریونایتد برای این نتیم تنها 3 گل به ثمر رسانده بود ولی از زمانی که پیراهن النصر را به تن کرد تا این لحظه در 16 مسابقه برای این تیم 12 گل به ثمر رسانده تا نشان دهد همچنان یکی از قابل اعتمادترین مهاجمان حال حاضر دنیا است.

ارسال نظر

پربازدیدترین