|
| کد مطلب: ۱۱۱۵۴۸
لینک کوتاه کپی شد

جمشیدیان: رکورددار تاریخ لیگ یک شدم!

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت که کمیته انضباطی به اشتباه نام او را به عنوان فرد محروم شده اعلام کرده است.

جمشیدیان: رکورددار تاریخ لیگ یک شدم!
منبع: ايسنا |

احمد جمشیدیان، سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان درباره شرایط این تیم گفت: در رده پانزدهم جدول هستیم و با تیم‌های انتهای جدول فاصله داریم. دو بازی تا پایان فصل باقی مانده و تلاش می‌کنیم در جدول مسابقات باقی بمانیم. تیم را با ۵ میلیارد تومان بستیم که ۹۰ درصد آن هم بازیکنان بومی بوده‌اند که اکثرا جوان هم هستند.

جمشدیان بیان کرد: نیم فصل اول شرایط مسابقات بهتر بود اما در نیم فصل دوم اتفاقات عجیب و غریب زیادی افتاد. در بعضی از بازی‌ها برخی تیم‌ها به میدان نرفتند و برخی تیم‌های دیگر با ۱۰ بازیکن در زمین ظاهر شدند. مسابقات برای چهار تیم بالای جدول مهم است و برای سایر تیم‌ها اینگونه نیست. جالب است که بعضی تیم‌ها تمریناتشان را هم تعطیل کرده‌اند.

مربی فوتبال درباره مشکلات داوری در لیگ دسته اول ادامه داد: داوری در لیگ برتر این هم مشکل دارد و شاید جالب باشد که بدانید رکورددار تاریخ لیگ یک شدم؛ در ۳۲ هفته یک پنالتی هم برای ما نگرفتند و ۱۱ پنالتی تیمم هم سوخته است. هیچ‌کس در تاریخ مسابقات نمی‌تواند ادعا کند چنین اتفاقاتی برایش افتاده است.

او درباره خبر محرومیتش که فدراسیون فوتبال اعلام کرد هم گفت: اشتباهی صورت گرفته بود. امیر، برادر و دستیارم محروم شده ولی همه فکر کردند که من محروم شده‌ام و در ادامه سایت فدراسیون، خبر را اصلاح کرد. همین طور ابتدا فردین نجفی، بازیکن ما را محروم کردند و با ارائه دفاعیات متوجه اشتباهشان شدند و محرومیتش لغو شد. فیلم‌های ماجرا موجود است و همه دیدند که چه اتفاقی افتاد. دو تماشاگر داور را زدند و ما تازه از ایشان محافظت کردیم.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین