|
| کد مطلب: ۱۱۱۰۱۸
لینک کوتاه کپی شد

می‌خواهیم با سه امتیاز آبادان را ترک کنیم؛

تارتار: بدون استرس برای آینده خودمان تلاش می‌کنیم

مهدی تارتار می‌گوید بازیکنان ذوب آهن بدون استرس و برای کسب سه امتیاز وارد دیدار با صنعت نفت آبادان خواهند شد.

تارتار: بدون استرس برای آینده خودمان تلاش می‌کنیم
منبع: ورزش3 |

ذوب آهن که با ۳۴ امتیاز در رده نهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد، فردا در شرایطی در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و نهم لیگ برتر برابر صنعت نفت قرار می‌گیرد که همچنان خطر سقوط به دسته پایین‌‌تر این تیم را تهدید می‌کند.

مهدی تارتار، سرمربی ذوب آهن، پیش از این مسابقه اظهار داشت: بازی در حضور هواداران پرشور آبادانی که به تیم برزیلی معروف هستند، برای ما جذاب است. شاید این بازی برای ما در جدول رده‌بندی تاثیر زیادی نداشته باشد اما در آینده کاری‌مان تاثیرگذار است.

او ادامه داد: بچه‌ها کاملا توجیه هستند و خیلی خوشحالیم که در حضور هواداران بازی می‌کنیم. این بازی جذابیت‌های خاص خودش را خواهد داشت و تیم صنعت نفت هم با توجه به شرایطی که در جدول دارد می‌تواند با حمایت هوادارانش کار را برای ما سخت کند.

n40n422d

سرمربی ذوب آهن با اشاره به نتایج نفت در هفته‌های اخیر عنوان کرد: صنعت نفت بعد از حضور عبدالله ویسی و همکاران‌شان متحول شده‌ است و امتیازات خوبی را در هفته‌های اخیر جمع کرده‌ است و این نتیجه‌گیری کار ما را سخت می‌کند. اما ما بدون استرس هستیم و استرسی که در آن تیم حاکم است، در تیم ما وجود ندارد و می‌توانیم راحت‌تر بازی کنیم و این به زیبایی‌های بازی کمک می‌کند.

تارتار در پایان گفت: امیدوارم با تمریناتی که انجام دادیم و تدابیری که برای این بازی داریم، با کسب سه امتیاز شهر آبادان را ترک کنیم.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین