|
| کد مطلب: ۱۱۱۰۱۱
لینک کوتاه کپی شد

گزینه‌های ژاوی برای پر کردن جای خالی بوسکتس

سرخیو بوسکتس، هافبک ارزشمند بارسا، در پایان فصل این باشگاه را ترک می‌کند و ژاوی باید به دنبال بهترین گزینه برای جانشینی او باشد.

گزینه‌های ژاوی برای پر کردن جای خالی بوسکتس
منبع: ورزش3 |

بلافاصله پس از اینکه سرخیو بوسکتس اعلام کرد بارسلونا را ترک می‌کند، این سوال مطرح شد که او فصل آینده کجا بازی خواهد کرد؟ پیشنهادات به کاپیتان بارسا کم نیستند، ولی او عجله‌ای ندارد. در لیگ MLS و همچنین در عربستان سعودی بوسکتس را می‌خواهند، ولی او هنوز زمان برای تصمیم‌گیری نهایی دارد و مهمتر از همه اینکه بوسکتس قبل از هر تصمیمی، می‌خواهد مقصد بعدی لیونل مسی را بداند.

f1oxuvl4

بوسکتس مایل است در آخرین تیم باشگاهی خود دوباره با مسی هم‌تیمی شود و این تیم می‌تواند الهلال عربستان باشد. لئو مسی یک پیشنهاد 400 میلیون یورویی سرگیجه‌آور از این باشگاه دارد؛ پیشنهادی که فوق ستاره آرژانتینی هنوز با آن موافقت نکرده است. مسی منتظر پیشنهاداتی خوب از اروپا و به خصوص بارسلوناست.

بوسکتس می‌خواهد ببیند چه اتفاقی برای مسی می‌افتد. اگر مسی پیشنهاد الهلال را بپذیرد، کاپیتان بارسا نیز به آنجا می‌رود، زیرا او نیز از این باشگاه عربستانی پیشنهاد دارد. در واقع به گفته برخی منابع، وکلای این بازیکن اخیرا در عربستان سعودی حضور داشته و درباره این احتمال مذاکره کرده‌اند.

در حال حاضر مشخص نیست هافبک بارسا کجا بازی خواهد کرد، اما ایده او این است که در صورت امکان به تیمی که مسی خواهد رفت، ملحق شود. برای بوسکتس البته گزینه MLS و اینتر میامی نیز همچنان در دسترس است.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین