|
| کد مطلب: ۱۰۶۲۹۳
لینک کوتاه کپی شد

تفاوت آزمون با آزمون سابق از زمین تا آسمان

ستاره تیم ملی کشورمان به درخشش خود زیرنظر سرمربی اسپانیایی ادامه می دهد.

تفاوت آزمون با آزمون سابق از زمین تا آسمان

سردار آزمون ستاره تیم ملی کشورمان با حضور ژابی آلنسو به بایرلورکوزن در این فصل جانی دوباره گرفته و نسبت به فصل گذشته آماری متفاوت از خود به جای گذاشته است.

آزمون شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا با بایرلورکوزن آلمان میزبان سن ژیلواز بلژیک بود اما در ترکیب اصلی حضور نداشت. رقیب با نتیجه یک بر صفر از لورکوزن جلو افتاد تا ژابی آلونسو سرمربی لورکوزن تیمش را هجومی‌تر کند تا در خانه بازنده نباشد. سردار آزمون از دقیقه 68 به زمین بازی آمد تا روند هجومی بایرلورکوزن روند بهتری به خود بگیرد.

در نهایت آزمون پاسخ اعتماد آلونسو را داد و تیم بایرلورکوزن در دقیقه 83 با پاس گل ستاره ایرانی خود توسط فلورین ویرتز به گل تساوی رسید تا به بازی برگشت در خانه سن ژیلواز امیدوار بماند.

عکس | تفاوت آزمون سابق با کنونی در بوندس لیگا از زمین تا آسمان

با مقایسه آمار سردار آزمون در فصل گذشته و این فصل تفاوت زمین تا آسمان را می توانید ببیند. آزمون در نیم فصل دوم سال گذشته از زنیت راهی لورکوزن شد ولی مصدومیت ها و عدم آمادگی باعث شد تا آزمون تنها 357 دقیقه برای تیم آلمانی بازی کند و یک گل بزند و یک پاس گل بدهد.

اما سردار آزمون این فصل زیرنظر ژابی با وجود 445 دقیقه حضور در زمین برای لورکوزن خود را به عنوان مهره تاثیرگذار معرفی کرد است. ستاره ایرانی در این مدت کم حضورش 4 گل به ثمر رسانده و 3 پاس گل داده است.

ارسال نظر

پربازدیدترین