|
لینک کوتاه کپی شد

خوش‌ قیافه‌ترین مردان مورد نظر “برد پیت” از گذشته تا حال

برد پیت که اغلب جزو فهرست خوش‌تیپ‌ترین مردان جهان قرار دارد، نام دو ستاره دیگر را که به نظر او شایسته این عنوان‌اند، اعلام کرد.

خوش‌ قیافه‌ترین مردان مورد نظر “برد پیت” از گذشته تا حال

این ستاره 58 ساله در ویدیویی که مجله ووگ ایالات متحده در اینستاگرام منتشر کرد،  می‌گوید که گزینه‌های او عبارتند از پل نیومن فقید و جرج کلونی، دوست عزیزش.

پیت در پاسخ به این پرسش که چرا انتخاب اول او نیومن است که سال ۲۰۰۸ در ۸۳ سالگی درگذشت، گفت: «می‌دانید، در قلمرو هنرپیشگی که شغل روزمره من است، پل نیومن بی‌بروبرگرد انتخاب اول است، چون بسیار خوشایند و دلپذیر پا به سن گذاشت.»

پیت در مورد انتخاب دوم خودش از میان زندگان نیز گفت: «اگر بخواهم از میان افراد حال حاضر هم کسی را انتخاب کنم، خب باید جرج کلونی لعنتی را انتخاب کنم؛ چرا نکنم؟»

«چون معمولا همیشه من از او جلو می‌زنم و او هم همیشه از من جلو می‌زند. اما این بار مسیر دیگری در پیش می‌گیرم؛ ولی فقط همین یک بار.»

پیت و کلونی دوستان قدیمی‌اند و به دست انداختن یکدیگر شهرت دارند.

کلونی در سال ۲۰۲۰ فاش کرد که برد پیت مخفیانه نامه‌ای برای همسایگان او در دریاچه کومو نوشته و به آن‌ها گفته است که او را فقط با نام شخصیت او در مجموعه فیلم‌های «اقیانوس» صدا کنند و سفارش کرد که هرگز با او نگاه به نگاه نشوند.

شناسه خبر: ۹۴۷۱۱

ارسال نظر

پربازدیدترین