|
لینک کوتاه کپی شد

«مورگان فریمن» وزیر امور خارجه آمریکا می‌شود

«مورگان فریمن» به مجموعه بازیگران سریال درام ساخته «تیلور شریدان» با عنوان «شیر ماده» محصول سامانه نمایش آنلاین پارامونت پلاس پیوسته است.

«مورگان فریمن» وزیر امور خارجه آمریکا می‌شود

سریال «شیر ماده» بر اساس یک برنامه واقعی سازمان جاسوسی و اطلاعاتی سیا ساخته شده است و درباره شخصیتی به نام «کروز مانوئلوس» یک تفنگدار دریایی جوان خشن اما پرشور است که با پیوستن به تیم شیرهای سیا برای کمک به سرنگونی یک سازمان تروریستی استخدام می شود.

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان «زو سالدانا»، «جیل واگنر»، «دیو آنابل»، «لامانیکا گارت»، «جیمز جردن» و «آستین هبرت» اشاره کرد و طبق اعلام پیشین، « نیکول کیدمن » علاوه بر تهیه کنندگی اجرایی در این سریال نیز مقابل دوربین خواهد رفت. 

« مورگان فریمن » در این سریال در نقش «ادوین مولینز»، وزیر امور خارجه ایالات متحده را بازی خواهد کرد. جالب اینجاست که این اولین بار نیست که «فریمن» نقش یکی از اعضای بلندپایه دولت ایالات متحده را بازی می کند و  پیش از این در فیلم «تاثیر عمیق» نقش رئیس‌جمهور آمریکا و در فیلم «المپوس سقوط کرده» نقش رئیس مجلس را ایفا کرده است. او در دنباله این فیلم با عنوان «لندن سقوط کرده است» معاون رئیس جمهور شد و در فیلم سوم «فرشته سقوط کرده است» هم در نقش رئیس جمهور ظاهر شد. فریمن همچنین نقش مدیر سیا را در فیلم اقتباسی ساخته «تام کلنسی» با عنوان «مجموع همه ترس‌ها» ایفا کرد و در سریال «خانم وزیر» محصول شبکه سی بی اس نیز در نقش رئیس دیوان عالی آمریکا بازی کرده است. 
شناسه خبر: ۹۳۹۴۴

ارسال نظر

پربازدیدترین