|
لینک کوتاه کپی شد

بازیگر مشهور سینما به زوال عقل مبتلا شد؟

گزارش‌هایی نگران کننده اما تائید نشده از شرایط سلامتی «جک نیکلسون» بازیگر مطرح سینمای جهان منتشر شده که او مبتلا به زوال عقل شده و در ۸۵ سالگی به تنهایی زنذگی می‌کند.

بازیگر مشهور سینما به زوال عقل مبتلا شد؟
منبع: برنا |

مارکا گزارش داد، آخرین باری که «جک نیکلسون» در انظار عمومی دیده شد به اکتبر ۲۰۲۱ بازمی‌گردد که همراه با پسرش برای تماشای مسابقه بسکتبال تیم لیکرز به استایوم رفته بود و از از آن زمان تاکنون هیچ خبری از وی نیست و منابع نزدیک به او، عمیقاً نگران سلامتی این بازیگر کهنه‌کار و بازنشسته هالیوودی هستند.

«نیکلسون» از زمانی که در سال ۲۰۰۵ عمارت مجلل خود در بورلی هیلز را به قیمت ۵ میلیون دلار از «مارلون براندو» خریداری کرد، آن جا را به قلعه شخصی خود تبدیل کرد. بدیهی است که همه گیری جهانی و ترس از ابتلا به کووید، حضور او در انظار عمومی را دشوارتر کرده است اما گزارش اخیر وبسایت رادارآنلاین، نسبت به سلامتی این بازیگر برنده سه جایزه اسکار هشدار داده چرا که افراد نزدیک به او در صنعت سینما ، بسیار نگران وضعیت او هستند.

اگر شایعات در مورد زوال عقل «جک نیکسلون» درست باشد، این بدان معناست که سلامت روان او باید برای همه نگران کننده باشد. اما باز هم این شانس وجود دارد که این بازیگر تنها بخواهد بقیه عمر خود را به دور از مرکز توجه زندگی کند. به عنوان برنده سه جایزه اسکار، کاری برای جک نیکلسون به عنوان یک بازیگر باقی نمانده است. او به عنوان یکی از بزرگترین بازیگران تاریخ سینما بازنشسته شده است. اصل داستان هر چه که باشد، فقط می‌توانیم امیدوار باشیم که این بازیگر کهنه‌کار از این مرحله از زندگی خود به دور از شهرت لذت می‌برد.

شناسه خبر: ۹۳۹۳۷

ارسال نظر

پربازدیدترین