|
| کد مطلب: ۹۲۲۸۴
لینک کوتاه کپی شد

کی‌ روش در قطر چقدر دستمزد می گیرد؟

بعد از جام جهانی قطر شایعات مختلفی درباره پیشنهادات مربیگری به کارلوس کی‌روش مطرح شد که یکی از آنها تیم ملی تونس بود

 حالا خبر رسیده که مربی پرتغالی گزینه مربیگری تیم ملی قطر است و به نظر می‌رسد که این بار ماجرا خیلی جدی‌تر باشد. هرچند گروهی در تهران معتقدند که شاید این خبرسازی باشد، ولی رسانه‌های قطری جزئیات دقیقی درباره مذاکرات و زمان معارفه سرمربی جدید عنابی‌ها منتشر کرده‌اند.

 گفته می‌شود که طرفین به توافق نهایی رسیدند و در پایان جام خلیج فارس معارفه رسمی این مربی برگزار خواهد شد. همچنین شنیده می‌شود که دستمزد سالانه مربی پرتغالی ۲/۵ میلیون یورو است.

مهم‌ترین مأموریت کی‌روش با شروع کارش در قطر دفاع از عنوان قهرمانی آسیا خواهد بود. آنها نسل خوبی در اختیار دارند و در دومین تورنمنت متوالی خانگی می‌خواهند ناکامی در جام جهانی را فراموش کنند.

کی‌روش در سال‌های گذشته بارها با تیم ملی ایران روبه‌روی قطر ایستاده و قطعاً از این تیم شناخت خوبی دارد. تیم فلیکس فوتبال جذابی بازی می‌کرد، ولی در جام جهانی تیمی شکننده بود و قطعاً انتخاب کی‌روش با هدف تقویت بخش دفاعی تیم است.

توافق کی‌روش با قطر به معنی بسته شدن قطعی پرونده این مربی در ایران است و باید منتظر ماجراها و حاشیه‌های تازه‌ای در مسیر انتخاب سرمربی جدید تیم ملی باشیم.

ارسال نظر

پربازدیدترین