|

عکس| پس از هفت سال؛ منصوریان، بیرانوند و سیدجلال

این جمع سه نفره شب گذشته و در حاشیه یک بازی فوتسال خیریه دور هم جمع شدند تا خاطرات تیم دوست داشتنی زردپوش پایتخت را دوباره زنده کنند.

کد مطلب : 89292

ورزش 3 نوشت: شب گذشته علیرضا بیرانوند و سیدجلال حسینی دوباره در کنار علی منصوریان قرار گرفتند.

نفت تهران که این روز‌ها دیگر نامی در فوتبال ایران ندارد، تا همین چند سال پیش جزو مدعیان همیشگی لیگ برتر بود و به خصوص در دو فصل متوالی با هدایت علیرضا منصوریان، عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشت و در لیگ چهاردهم تا آستانه قهرمانی هم پیش رفت.

با این حال پرستاره‌ترین «نفت تهران» تاریخ، تیمی است که پس از نایب قهرمانی تشکیل شد و تا جمع هشت تیم برتر آسیا هم پیش رفت. با حضور علیرضا بیرانوند باتجربه در خط دروازه و جذب یک ستاره ملی پوش به نام سیدجلال حسینی. سیدجلال که قرار بود آن فصل راهی پرسپولیس شود، پس از اینکه نظر مثبت برانکو را جلب نکرد، راهی نفت تهران شد و اتفاقا در جریان بازی با پرسپولیس، نمایشی درخشان را از خود نشان داد و مانع از برتری مردان برانکو شد.

حالا ۷ سال از آن روز‌ها می‌گذرد و علیرضا بیرانوند به پرسپولیس بازگشته و سیدجلال اعلام بازنشستگی کرده تا فوتبال ایران با یکی از بهترین مدافعان خود وداع کند. این جمع سه نفره شب گذشته و در حاشیه یک بازی فوتسال خیریه دور هم جمع شدند تا خاطرات تیم دوست داشتنی زردپوش پایتخت را دوباره زنده کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین