|
| کد مطلب: ۹۴۲۹۵
لینک کوتاه کپی شد

اپل از نسل جدید اسپیکر هوشمند هوم‌ پاد با قیمت ۲۹۹ دلار رونمایی کرد

ساعاتی قبل اپل از نسل جدید اسپیکر هوشمند هوم‌ پاد رونمایی کرد.

اپل از نسل جدید اسپیکر هوشمند هوم‌ پاد با قیمت ۲۹۹ دلار رونمایی کرد

ساعاتی قبل اپل از نسل جدید اسپیکر هوشمند هوم‌ پاد رونمایی کرد که با قیمت ۲۹۹ دلار و در رنگ‌ های سفید و مشکی از تاریخ ۱۴ بهمن راهی بازار می‌ شود. این اسپیکر هوشمند از نظر ظاهری تفاوت خاصی با نسل قبلی ندارد که در سال ۲۰۲۱ اپل تولید آن را به طور کامل متوقف کرد.

برای این اسپیکر از ووفر ۴ اینچی، ۴ توییتر، ۴ میکروفون و تراشه‌ S7 استفاده شده است. همچنین باید به بهره‌ گیری از تراشه‌ U1 هم اشاره کنیم که فرایند برقراری اتصال با آیفون را ساده می‌ کند. این اسپیکر طبیعتا از دستیار صوتی سیری هم پشتیبانی می‌ کند و با پلتفرم‌ های مربوط به خانه‌ هوشمند سازگار است.

ارتفاع اسپیکر به حدود ۱۷ سانتی‌ متر می‌ رسد و ۲.۳ کیلوگرم هم وزن دارد. این یعنی نسبت به نسل قبلی اندکی کوتاه‌ تر و سبک‌ تر محسوب می‌ شود. البته مدل جدید در مقایسه با مدل قبلی از دو توییتر و دو میکروفون کمتر استفاده می‌ کند. نسل قبلی با تراشه‌ A8 موجود در آیفون ۶ راهی بازار شد ولی نسل جدید از تراشه‌ S7 استفاده می‌ کند که در اپل واچ سری ۷ مورد استفاده قرار گرفته است.

همانطور که گفتیم، کاربران برای خرید اسپیکر هوشمند هوم‌ پاد جدید باید ۲۹۹ دلار بپردازند که ۵۰ دلار ارزان‌تر از نسل قبلی محسوب می‌ شود. گفتنی است اپل همچنان هوم‌ پاد مینی را با قیمت ۹۹ دلار می‌ فروشد.

ارسال نظر

پربازدیدترین