|
لینک کوتاه کپی شد

نامزدهای بهترین بازی ‌های سال ۲۰۲۲ از نگاه DICE اعلام شد

گاد آو وار و هورایزن پرافتخارترین بازی های سال ۲۰۲۲ از نگاه DICE اعلام شد.

نامزدهای بهترین بازی ‌های سال ۲۰۲۲ از نگاه DICE اعلام شد

هرچند بسیاری از رویدادهای معتبر و سایت ‌های مختلف جوایز بهترین بازی‌ های سال خود را مشخص کرده ‌اند، هنوز جوایز معتبری همچون جایزه‌ DICE مشخص نشده است. اخیراً نامزدهای بهترین‌ بازی‌ های سال از نگاه DICE در رشته ‌های مختلف اعلام شده است که در این فهرست دو بازی انحصاری استودیوهای داخلی سونی یعنی گاد آو وار: رگناروک و هورایزن فوربیدن وست به‌ ترتیب بیشترین تعداد نامزدی را دریافت کرده‌ اند.

در بیست‌ و ششمین رویداد سالیانه‌ DICE که توسط «آکادمی علوم و هنرهای تعاملی» برگزار می ‌شود، در مجموع ۶۱ بازی در میان نامزدهای بهترین‌ های بخش‌ های مختلف نامزد شده ‌اند. بازی گاد آو وار: رگناروک با ۱۲ نامزدی پیشتاز است و پس از آن دو بازی هورایزن فوربیدن وست و الدن رینگ به ترتیب با ۸ و ۷ نامزدی قرار گرفته ‌اند.

بازی ‌های Call of Duty: Modern Warfare 2، Immortality، Moss: Book II، Tunic و Vampire Survivors همگی با ۴ نامزدی در بخش ‌های مختلف در جایگاه بعدی قرار دارند. نامزد بهترین بازی ‌های سال از دیدگاه DICE عبارت است از «بازماندگان خون ‌آشام»، «الدن رینگ، «گاد آو وار رگناورک»، «ولگرد» و «هورایزن فوربیدن وست».

مگان اسکاویو (Meggan Scavio)، رئیس آکادمی علوم و هنرهای تعاملی، در رابطه با رویداد امسال می ‌گوید: «می‌خواستم مثل همیشه تشکر ویژه‌ ای از هیأت داوران داشته باشم. آن ‌ها همچون همیشه وقت و تخصص خود را صرف داوری و انتخاب بهترین بازی های سال ۲۰۲۲ کرده ‌اند. از طرف تمامی اعضای آکادمی به تمامی نامزدها تبریک می ‌گویم. هر یک از بازی ‌های انتخاب شده ما را با رویکردهای منحصر به ‌فرد خود در داستان‌ سرایی، خلاقیت و نوآوری فنی شگفت ‌زده کرده ‌اند. ما بی صبرانه منتظریم تا در بیست‌ و ششمین رویداد سالانه D.I.C.E. Awards تلاش و دستاوردهای شما را جشن بگیریم!»

برندگان در ۲۳ فوریه ۲۰۲۳ در مراسم DICE که لاس وگاس برگزار می‌ شود، اعلام خواهند شد. سال گذشته، بازی Ratchet & Clank: Rift Apart 9 بار در بخش‌های مختلف نامزد شده بود که بیش‌ترین آمار در سال گذشته بود. با این حال، بازی It Takes Two برنده‌ی اصلی بهترین بازی سال ۲۰۲۱ در رویداد DICE شد.

شناسه خبر: ۹۴۰۸۵

ارسال نظر

پربازدیدترین