|
| کد مطلب: ۹۲۶۵۷
لینک کوتاه کپی شد

۲۰ هزار نفر ۱۰ روز است که ارتباط تلفنی و مخابراتی ندارند

قطعی برق دلیل قطع ارتباط تلفنی و مخابراتی مناطق «رون»، دهستان«آجم»، دهستان «زیلایی»، «موردزرد زیلایی»، «سیلاب کلوار» و «شاه غالب» شده است.

۲۰ هزار نفر ۱۰ روز است که ارتباط تلفنی و مخابراتی ندارند
در واکنش به اعلام این خبر، مدیرعامل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفته سایت‌های مخابراتی استان کهگیلویه و بویراحمد باید مجهز به برق اضطراری و انرژی خورشیدی شوند تا با توجه به محل استقرار این سایت‌ها در مناطق صعب‌العبور و برف‌گیر بودن مناطق، خاموشی‌های این سایت‌ها به حداقل برسد.

اعلام کرده که یکی از کابل‌‌های ورودی به پست بر اثر رعد و برق دچار مشکل شده و با وجود تلاش‌ نیروهای شرکت برق با همکاری راهداری و دو ساعت پیاده‌روی امکان رفع مشکل این مناطق وجود نداشت.

جمال معتمدنژاد علاوه بر این به مشکلات دیگری در یک هفته گذشته اشاره کرده و گفته در یک هفته گذشته پنج دستگاه ترانس برخی مناطق استان با بریدن پایه‌های چوبی به وسیله اره برقی که در مناطق دور دست و ایستگاه‌های مخابراتی، تلفن همراه و صدا و سیما و منابع آب بودند به سرقت رفتند و مشکلاتی برای مردم ایجاد کرده‌اند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این رابطه هر دو دستگاه شرکت برق و مخابرات استان را موظف کرده در کنار هم مشکلات این مناطق را حل کنند.

ارسال نظر

پربازدیدترین