|

یوسف صیادی: مردم در این برهه، به برنامه‌های شاد نیاز دارند

یوسف صیادی گفت: حدود چهار الی پنج ماه است که مشغول ساخت سریال هستیم و امیدوارم شرایط ساخت آن به‌زودی فراهم شود تا مردم ببینند و خوششان بیاید. خودم هم قرار نیست در آن بازی کنم و فقط کارگردانی آن‌را بر عهده دارم.

کد مطلب : 89421

ایسنا نوشت: یوسف صیادی ـ بازیگر فیلم‌ها و مجموعه‌های کمدی ـ از ساخت سریالی طنز برای تلویزیون خبر داد.

صیادی گفت: من فکر می‌کنم مردم کشورمان در این برهه، نیاز بسیار زیادی به برنامه‌های طنز و شاد دارند؛ از این رو مدتی است که در تدارک یک سریال طنز برای تلویزیون هستیم که خودم آن‌را کارگردانی می‌کنم.

وی اظهار کرد: حدود چهار الی پنج ماه است که مشغول ساخت سریال هستیم و امیدوارم شرایط ساخت آن به‌زودی فراهم شود تا مردم ببینند و خوششان بیاید. خودم هم قرار نیست در آن بازی کنم و فقط کارگردانی آن‌را بر عهده دارم.

صیادی که شامگاه یکشنبه، ۱۹ تیر ماه، مهمان برنامه «شب فیروزه ای» شبکه پنج بود، در بخشی از علاقه‌اش به موسیقی و ساز گفت: ساز خیلی می‌تواند رفیق آدم باشد. من گاهی دلی ساز می‌زنم، ولی به شکل حرفه‌ای کار نمی‌کنم.

بازیگر مجموعه‌های تلویزیونی "ساعت خوش"، "قرارگاه مسکونی"، "دارا و ندار" و "سه دونگ سه دونگ" در پایان از جمله‌ای خطاب به مسوولان، اظهار کرد: ما در همه زمینه‌ها پتانسیل‌های بسیاری را داریم. امیدوارم مسوولان زمینه را برای بروز و ظهور این پتانسیل‌ها خصوصا در حوزه بانوان فراهم کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین