|

سلبریتی‌هایی که در خانواده پرجمعیت رشد کردند! +تصاویر

شاید برایتان جالب باشد که با برخی هنرمندان از خانواده‌های پرجمعیت و همچنین هنرمندانی که خودشان بیش از 2 فرزند دارند، آشنا شوید.

کد مطلب : 88762

فارس نوشت: شاید خیلی‌ها فکر کنند تولد در خانواده‌ای پرجمعیت به معنای محرومیت از بسیاری امکانات و درنتیجه عدم موفقیت آن‌ها در آینده خواهد بود اما قطعاً چنین اعتقادی، پایه و اساس منطقی ندارد و به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان چنین موضوعی را بهانه‌ای برای نرسیدن به مدارج عالی دانست. چه‌بسا که بسیاری از افراد موفق و چهره‌های بنام کشورمان ازجمله هنرمندان، از دل خانواده‌هایی پرجمعیت بیرون آمده و توانسته‌اند سری میان سرها شوند.

امیر جعفری؛ بازیگری خاص با 10 خواهر و برادر

امیر جعفری 47 ساله، اصالتاً زنجانی است و در خانواده‌ای پرجمعیت متولدشده. او 7 خواهر و 3 برادر دارد و خود نیز فرزند نهم خانواده است.

اکبر عبدی؛ مرد هزارچهره از خانواده 6 فرزندی

اکبر عبدی از درون خانواده‌ای پرجمعیت با یک خواهر و 4 برادر بیرون آمده و به‌عنوان فرزند مستعد خانواده، توانسته به مرد هزارچهره سینمای ایران تبدیل شود. 

نوید محمد زاده؛ چهره‌ای موفق از میان 12 فرزند

نام نوید محمد زاده 36 ساله که فرزند آخر خانواده است، در جمع 11 خواهر و برادر بزرگ‌شده است.

مجید صالحی؛ هنرمندی محبوب در خانواده 8 فرزندی

مجید صالحی در خانواده‌ای پرجمعیت به دنیا آمده و ۴ برادر و ۳ خواهر دارد. او فرزند هفتم خانواده است.

داریوش فرضیایی؛ اسطوره کودکان با ۶ خواهر و برادر

داریوش فرضیایی مجری توانمند که خانواده پرجمعیتی دارد و خودش فرزند ششم خانواده است؛ 2 خواهر و 4 برادر که البته یکی از آن‌ها فوت کرده است.

منوچهر هادی؛ کارگردانی بنام از خانواده 9 فرزندی

منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون فرزند هفتم خانواده با 5 خواهر و 3 برادر که ارتباط عاطفی عمیقی با آن‌ها دارد و نه شهرت و نه هیچ‌چیز دیگری، بهانه‌ای برای فاصله گرفتن او از جمع گرم خانواده‌اش نبوده است. خوب است بدانید که منوچهر هادی فرزند شهید است و در تمام دوران زندگی، فقدان پدر را به لطف آغوش گرم مادر و خانواده‌ای صمیمی و پرجمعیت، جبران کرده است.

سعید سهیلی؛ پدری با 4 فرزند هنرمند

سعید سهیلی کارگردان بنامی است که سال 1338 در تربت‌حیدریه متولد شد. او ازجمله پدرانی است که می‌توان نام خانواده‌اش را در لیست پرجمعیت‌ها قرارداد. خانواده‌ای که البته همگی از افراد موفق جامعه به شمار می‌روند و برای خود اسم‌ورسمی دارند. سهیلی، دو پسر دو دختر دارد و تمام فرزندانش نیز در عرصه هنر فعالیت می‌کنند که البته ساعد و سینا، چهره‌های شناخته‌شده‌تری هستند.

علی کریمی؛ پدری عاشق خانواده

علی کریمی فوتبالیست پرافتخار کشورمان، در سال 1378 و زمانی که بیست‌ویک‌ساله بود، ازدواج کرد. جادوگر فوتبال ایران، پدری جوان با 2 پسر و یک دختر است. او فردی بسیار خانواده‌دوست است و به قول خودش، طاقت دوری طولانی از خانواده را ندارد. او در مورد خانواده می‌گوید: «عاشق خانواده‌ام هستم و رابطه دوستانه‌ای با بچه‌هایم دارم؛ بیشتر رفیق هستیم تا پدر و فرزند. خانواده نعمت بزرگی است و بدون خانواده زندگی محال است».

بنیامین بهادری؛ پدر خانواده‌ای شاد و پرانرژی

بنیامین بهادری، خواننده جوانی است که یک فرزند دختر و 2 فرزند پسر دارد و از او به‌عنوان پدر خانواده‌ای شاد و پرانرژی یاد می‌شود. گرچه این هنرمند با فوت همسر اولش روزهای سختی را پشت سرگذاشت و تا دو سال دخترش را به‌تنهایی بزرگ کرد اما بااین‌حال ناامید نشد و با ازدواج مجدد، بار دیگر تشکیل خانواده داد که ثمره این ازدواج نیز دو پسر 4 و 5 ساله است.

غلامرضا عنایتی؛ پدر خانواده‌ای پرجمعیت

غلامرضا عنایتی؛ فوتبالیستی بنام که الآن نیز به‌عنوان مربی کار خود را دنبال می‌کند. ورزشکاری که بیش از 20 سال از ازدواجش می‌گذرد و الآن دارای خانواده نسبت پرجمعیتی است. او 4 فرزند پسر دارد که 3 نفر آن‌ها راه پدر را ادامه داده‌اند. غلامرضا عنایتی گرچه به‌واسطه شرایط شغلی‌اش، مشغله زیادی دارد اما از آن مردان خانواده‌دوستی است که دلش می‌خواهد کمک‌حال همسرش باشد و هر وقت در خانه باشد، حسابی هوای همسرش را دارد تا بتواند کمی از مسئولیت‌های او بکاهد.

وحید شمسایی؛ پدر خانواده‌ای مذهبی

نام این بازیکن فوتسال، سال‌های سال بر سر زبان‌ها بود؛ بازیکنی توانمند که افتخارات زیادی در کارنامه دارد و از محبوبیت خاصی برخوردار است. وحید شمسایی علاوه بر یک فوتسالیست موفق، پدری شایسته نیز به شمار می‌رود. او 3 فرزند دختر دارد و خانواده‌اش به سبب اعتقادات خاص مذهبی، همواره سوژه رسانه‌ها بوده‌اند. دختران وحیدشمسایی کاملاً محجبه هستند و نوع حجاب آن‌ها، نشان از سبک تربیتی خاص در این خانواده دارد.

حسین یاری؛ پدر خانواده‌ای صمیمی

حسین یاری هنرمندی است که بازیگری را از 12 سالگی آغاز کرد و با نقش‌هایی در ژانر دفاع مقدس به شهرت و محبوبیت رسید. او پدری 55 ساله با دو فرزند پسر و یک فرزند دختر است که رابطه‌ای بسیار نزدیک و صمیمانه‌ای با فرزندانش دارد و این را می‌توانم از اظهارات فرزندانش فهمید. فرزندان این هنرمند کشورمان بارها اعلام کرده‌اند که به وجود پدرشان افتخار می‌کنند و بسیاری از زمان‌های فراغتشان را با پدرشان می‌گذرانند، زیرا از بودن در کنار او لذت می‌برند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین