|

مریم کاویانی: به دلایل شخصی بازیگری را کنار گذاشتم

کد مطلب : 72717

مریم کاویانی درباره دلیل دوری خود از بازیگری گفت: واقعیت امر از دو سال پیش تصمیم گرفتم به دلایل شخصی از بازیگری کناره گیری کنم.

بازیگر سریال «آسانسور» گفت: واقعیت امر از دو سال پیش تصمیم گرفتم به دلایل شخصی از بازیگری کناره گیری کنم، دلیل این دوری ربطی به شرایط بازیگری یا کرونا نداشت و صرفا یک مشکل شخصی بود، اما با رسیدن سال جدید تصمیم گرفتم تا دوباره به بازیگری باز گردم.

به گزارش آیند به نقل از میزان، مریم کاویانی درباره فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «بی نشان» به کارگردانی راما قویدل هستم.

فیلمبرداری این سریال به نیمه رسیده است، در این سریال کاراکتر «مینو» همسر «شهاب» خبرنگارِ «بی‌نشان» را بازی می‌کنم. علاوه بر سریال «بی‌نشان» در دو سریال «آسانسور» و «راز ناتمام» نیز به ایفای نقش پرداختم، فیلمبرداری «آسانسور» به طور کامل به پایان رسیده و در نوبت پخش است و همین طور فیلمبرداری بخش‌های من در سریال «راز ناتمام» نیز به اتمام رسیده، اما گروه همچنان مشغول فیلمبرداری است.

خوشبختانه بعد از بازگشتم به بازیگری در سال جدید سه نقش متفاوت و جذاب به من پیشنهاد شد که توانستم در هر کدام از آن‌ها اتفاق تازه‌ای را تجربه کنم. شخصا از ریسک کردن و تجربیات جدید در بازیگری استقبال می‌کنم و امیدوارم این ریسک در این سه اثر برایم نتیجه خوبی داشته باشد.

بازیگر سریال «آسانسور» درباره دلیل دوری خود از بازیگری اضافه کرد: واقعیت امر از دو سال پیش تصمیم گرفتم به دلایل شخصی از بازیگری کناره گیری کنم.

دلیل این دوری ربطی به شرایط بازیگری یا کرونا نداشت و صرفا یک مشکل شخصی بود، اما با رسیدن سال جدید تصمیم گرفتم تا دوباره به بازیگری باز گردم و خوشبختانه بازگشتم با ایفای نقش در سه سریال همزمان اتفاق افتاد.

وی در همین رابطه ادامه داد: حال که به بازیگری برگشته‌ام سعی می‌کنم با تمام توان بهترین خود را ارائه کنم، برایم تفاوت چندانی در سینما و تلویزیون نیست، دوست دارم در هر مدیومی به مخاطبان احترام گذاشته و نقشی درخور آن‌ها ایفا کنم.

کاویانی درباره پیشنهادات سینمایی خود اظهار کرد: به دلیل اینکه به تازگی و از ابتدای امسال به بازیگری بازگشته ام احتمالا هنوز بسیاری از دوستان از بازگشت من مطلع نیستند، از طرفی هم مشغول دو سریال بودم و نمی‌توانستم سر کار دیگری بروم. در هر صورت حالا که انتخابم برگشتن به بازیگری است قطعا کارگردانان سینما هم دوباره پیشنهاد همکاری خواهند داد.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین