|
| کد مطلب: ۱۰۲۰۲۰
لینک کوتاه کپی شد

جزئیاتی از فصل جدید «زندگی پس از زندگی»

فصل چهارم برنامه «زندگی پس از زندگی» در سال ۱۴۰۲ با شروع سال جدید و ماه مبارک رمضان حوالی ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه چهار پخش خواهد شد.

جزئیاتی از فصل جدید «زندگی پس از زندگی»

«زندگی پس از زندگی» یک ویژه‌ برنامه‌ گفتگو محور است که به مناسبت ماه مبارک رمضان از شبکه چهار سیما برگزار می‌شود. نام این برنامه از کتاب پرفروش Life After Life در رابطه با موضوع «تجربه‌های نزدیک به مرگ» نوشته ریموند مودی که آن را در سال 1975 تالیف کرده، گرفته شده است.

تاکنون سه فصل از این برنامه که روایت‌گر تجربیات مرگ موقت افرادی است که در شرایط مرگ کلینیکی و یا خروج موقت روح از جسم قرار گرفتند و به نوعی مرده و زنده شدند، پخش شده است. در حال حاضر نیز تیم برنامه‌سازی این مجموعه در حال تدارک پخش فصل چهارم زندگی پس از زندگی در ماه مبارک رمضان 1402 از شبکه چهار سیما هستند. 

عباس موزون تهیه‌کننده و مجری این برنامه تلویزیونی، ویژگی فصل جدید «زندگی پس از زندگی» را از این جهت متمایز نسبت به سال‌های قبل دانست که برخی از تجارب میهمانان، ویژه‌تر خواهند بود.

سال‌های قبل مخاطبین تجاربی از میهمانان را می‌دیدند که انتخاب می‌کردند و امسال هم از این تجارب شگفت‌انگیز خواهیم داشت. این بخشی از روایت عباس موزون مجری و تهیه‌کننده برنامه «زندگی پس از زندگی» است.

ارسال نظر

پربازدیدترین