|

اینستاگرام صفحه سخنگوی دولت را مسدود کرد

کد مطلب : 87827

شبکه اجتماعی اینستاگرام، صفحه شخصی سخنگو و رئیس شورای اطلاع رسانی دولت را به نشانی @alibahadorijahromi و با حدود ۸۰ هزار نفر دنبال کننده مسدود کرد.

به گزارش آیند به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، شبکه اجتماعی اینستاگرام، صفحه شخصی علی بهادری جهرمی را به نشانی @alibahadorijahromi و با حدود ۸۰ هزار نفر دنبال کننده مسدود کرد.

مسدود شدن صفحه سخنگوی دولت پس از انتشار استوری تبریک ولادت حضرت امام حسین علیه‌السلام و تبریک روز پاسدار اتفاق افتاد.

در روز‌های اخیر اینستاگرام صفحه برخی دیگر از اعضای دولت همچون وزرای ارتباطات و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را نیز مسدود کرده است.

این در حالی است که ترویج خشونت، کلاهبرداری اقتصادی، ابتذال اخلاقی و جنسی و نقض حریم خصوصی کاربران از سوی این رسانه مورد حمایت واقع می‌شود و برخوردی از سوی این رسانه آمریکایی صورت نمی‌گیرد.

گفتنی است سیاست‌های شبکه اجتماعی اینستاگرام در حذف محتوا‌ها و محدودسازی کاربران ایرانی خصوصا در ابراز احساسات نسبت به قهرمان صلح و مبارزه با تروریسم، حاج قاسم سلیمانی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حالی صورت می‌گیرد که کشور‌های غربی خصوصا ایالات متحده آمریکا همواره خود را مدعی آزادی بیان عنوان کرده و از سانسور و بستن رسانه‌ها انتقاد می‌کنند این رفتار دوگانه مکررا مورد اعتراض کاربران ایرانی و مسلمان دنیا قرار گرفته است.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین