|
| کد مطلب: ۱۱۹۴۸۶
لینک کوتاه کپی شد

اظهارات فرمانده نیروی زمینی سپاه از نقش هالیوود و سلبریتی ها در جریان سازی علیه ایران

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: امروز جنگ ترکیبی دشمن در زمینه‌های نرم، نیمه سخت و سخت در حال فشاور آوردن بر روی افکار مردم ایران انقلابی است.

اظهارات فرمانده نیروی زمینی سپاه از نقش هالیوود و سلبریتی ها در جریان سازی علیه ایران
منبع: تسنیم |

 

سردار محمدپاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در حاشیه همایش فرماندهان ومسئولان قرارگاه‌های عملیاتی شمال غرب این نیرو گفت: در سایه تلاش‌های رزمندگان اسلام و مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی، امروز راهبردهای آمریکا در منطقه به آرزو تبدیل شده است.

سردار پاکپور افزود: امروز جنگ ترکیبی دشمن در زمینه‌های نرم، نیمه سخت و سخت در حال فشاور آوردن بر روی افکار مردم ایران انقلابی است که لازم است با روشنگری‌های لازم و جهاد تبیین دشمن را در تلاش‌هایش که با ابزارهای نامبارکی همچون ماهواره، هالیوود، فضای مجازی، سلبریتی‌ها، تجزیه طلب‌ها، ریز پرنده‌ها، تکفیری‌ها و ... دست به دست هم داده‌اند و بر علیه ملت همیشه قهرمان ایران اسلامی جریان سازی می‌کنند ناکام گذاشت و در این عرصه بر اصحاب رسانه انقلابی تکلیف است که زودتر از رسانه‌های مزدور و معاند روایت گری کنند.

سردار علی اکبر پورجمشیدیان فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام با بیان اینکه در منطقه غرب و شمال غرب دشمن با برنامه‌های پیچیده به صحنه آمده بود و ناامنی‌های پی درپی را در برنامه کاری خود قرار داده بودند، گفت: به حول و قوه الهی و عنایات همیشگی حضرت ولی عصر (عج) نسبت به رزمندگان اسلام، این نقشه‌های شوم دشمن نیز به خوبی مدیریت شد و برنامه های شوم تروریستی دشمنان انقلاب با همکاری نیروهای نظامی و امنیتی مورد رصد و ضربه قرارگرفته اند.

سردار پورجمشیدیان در ادامه با اشاره به خدمات بسیار ارزشمند و عظیم محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سید الشهدا در زمینه‌های آبرسانی، بهداشتی، فرهنگی، از پروژه عظیم آبرسانی به ۱۰۰ روستای محروم در شهرستان بوکان به عنوان یکی از ده ها پروژه عظیم محرومیت زدایی این قرارگاه یادکرد.

وی اجرای برنامه‌ها و طرح‌های محرومیت زدایی را یکی از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: قرارگاه حمزه سیدالشهداء با تمام توان در کنار وظیفه ایجاد امنیت پایدار در منطقه شمال غرب و غرب، نسبت به پاک کردن چهره فقر از این مناطق نیز تلاش خواهد کرد و دشمن را در اهداف پلید و ضدبشری خود ناکام خواهد گذاشت.

پورجمشیدیان تصریح کرد: امروز دشمن خوب می‌داند به هیچ عنوان فکر مقابله و عرض اندام در مقابل نظام مستحکم و پابرجای انقلاب اسلامی را نمی‌تواند در مخیله خود بگنجاند، چون سیلی‌های پشیمان کننده و درهم شکننده رزمندگان اسلام را به خوبی تجربه کرده است و اعمال مذبوحانه و محکوم به شکست مقطعی دشمن بیشتر چهره پلید و جنایت کارانه آنان را آشکار می‌کند.

ارسال نظر

پربازدیدترین