|
| کد مطلب: ۱۱۸۲۷۱
لینک کوتاه کپی شد

نظر جدید احمد خاتمی در باره سلبریتی‌های پشیمان نشده‌

عضو شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان براساس حب و بغض تصمیم نگرفته و سلیقه‌ای نیز عمل نکرده و از هیچ جناحی نیز حمایت نمی‌کند.

نظر جدید احمد خاتمی در باره سلبریتی‌های پشیمان نشده‌
منبع: فارس |

سید احمد خاتمی در همایش جهاد تبیین با حضور کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های شهر شیراز اظهار داشت: حجاب از ضروریات و بدیهیات دین بوده و همه فقها نیز بر این موضوع تاکید دارند.

وی با بیان اینکه بی حجابی یک منکر است افزود: باید در خصوص بی حجابی، نهی از منکر آن هم براساس آداب آن صورت گیرد.

امام جمعه موقت تهران که مهمان نشست بصیرتی جهاد تبیین بسیج دانشجویی استان فارس بود در ادامه به رفتار برخی از سلبریتی ها واکنش نشان داد و اضافه کرد: نسبت به سلبریتی هایی که کشف حجاب می کنند نهی از منکر را انجام می دهیم.

خاتمی ادامه داد: استفاده از برخی سلبریتی هایی که کشف حجاب کرده اند و اظهار ندامت و پشیمانی نکرده اند نیز یک منکر است.

وی در ادامه بر فرهنگسازی برای حضور پرشور و گسترده مردم در نمازجمعه توسط صدا و سیما تاکید و تصریح کرد: آموزش و پرورش، دانشگاه ها و آموزش عالی، دانش آموزان و دانشجویان را به حضور در نماز جمعه ترغیب کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به انتخابات، بر حضور پرشور و گسترده در پای صندوق های رای تاکید کرد و گفت: شورای نگهبان جناح بازی نداشته و از هیچ جناحی نیز حمایت نمی کند.

خاتمی با بیان اینکه شورای محترم نگهبان مطابق با قانون و در چارچوب وظایف، اقدامات خود را انجام می دهد، اضافه کرد: این شورا براساس حب و بغض تصمیم نمی گیرد و سلیقه ای عمل نمی کند.

در این نشست که با پرسش و پاسخ نیز همراه بود، آیت الله خاتمی، عضو شورای نگهبان به سوالات حاضرین پاسخ داد.

ارسال نظر

پربازدیدترین