|
| کد مطلب: ۱۱۷۸۷۱
لینک کوتاه کپی شد

حمله تند چهره اصولگرا به سعید حجاریان: بی شرمانه حرف زده است!

یک چهره اصولگرا به مصاحبه سعیدحجاریان که دولت رئیسی را با دولت احمدی نژاد مقایسه و خواهان استعفای رئیسی شده بود واکنش نشان داد.

حمله تند چهره اصولگرا به سعید حجاریان: بی شرمانه حرف زده است!

عبدالله گنجی در کانال تلگرامی خود نوشت: مصاحبه حجاریان با روزنامه اعتماد را باید شروع بازی برای به هم ریختن نقشه بخش مشارکت‌جوی جریان اصلاحات در انتخابات امسال توسط بخش تحریم طلب دانست. بخش جمهوری- دمکراسی خواه اصلاحات همچنان خود را محور و پدرسالار می‌داند و ضربات زیادی تاکنون به اصلاحات وارد کرده است و ظاهراً این روند دوباره در حال عود کردن است. قبلاً می‌گفت در سال ۸۸ تدلیس اتفاق افتاد نه تقلب. حال با اشاره به دادگاه رضا خاتمی، تقلب را تأیید کرده. توهین به رئیس‌جمهور مستقر و درخواست استعفای او عجیب است. اصلاح‌طلبان مشارکت‌جو را «اصلاح‌طلبان در اغماء» یا سرسپرده می‌داند و مثل همیشه مدل‌های جایگزین جمهوری اسلامی را با تبیین نظرات و گزاره‌های اندیشمندان غربی تکرار می‌کند و حتی از به‌کارگیری دقیق انگلیسی عبارات هم ابایی ندارد.

در بخشی می‌گوید: «حالا ممکن است برخی اصلاح‌طلبان مواضع شاذ داشته باشند.» بعید است از درون و برون اصلاحات، کسی شاذتر از مواضع ایشان و دو، سه نفر همتراز ایشان سراغ داشته باشد. بی‌شرمانه می‌گوید: «جمهوری اسلامی، اسلام شاذی را نمایندگی می‌کند» و... خجالت هم نمی‌کشد. در مقابل نظری از امام خود را معتقد به نظر هابز معرفی می‌کند... مثل ۲۵ سال گذشته هر روز با ادبیاتی متفاوت و بعضاً مشابه، کار جمهوری اسلامی را تمام‌شده می‌داند؟

از جهت زمان نیز این مصاحبه عجیب است. در حالی که دولت مشکلات با همسایگان را حل و با غرب به‌صورت جدی و گسترده در حال مذاکره و طومار نفاق را درهم پیچید و تورم کاهش محسوسی می‌یابد (عبدی هم نوشته) این جماعت نگرانند با حل مسائل معیشتی مردم، بازار مدل‌سازی برای جایگزینی جمهوری اسلامی کساد شود.

ارسال نظر

پربازدیدترین