|
| کد مطلب: ۱۱۳۳۱۸
لینک کوتاه کپی شد

رهبر کره شمالی بالاخره زانو زد+ عکس

در اتفاقی بی‌سابقه رهبر کره شمالی هنگام حضور بر سر مزار یک مقام ارشد نظامی این کشور زانو زد.

رهبر کره شمالی بالاخره زانو زد+ عکس
منبع: اطلاعات آنلاین |

کره شمالی مراسم بزرگداشتی برای هیون چول هه، مارشال فقید ارتش خلق کره برگزار کرد، اما اقدام بی‌سابقه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی هنگام حضور بر سر مزار این مقام سابق نظامی خبرساز شده است.

عکس‌هایی که از سوی خبرگزاری رسمی کره شمالی منتشر شد کیم جونگ اون را نشان می‌دهد که در مقابل قبر هیون چول هه زانو زده است. این اقدام بی‌سابقه نشان‌دهنده یک حرکت قابل توجه برای کره شمالی است، زیرا به نظر می‌رسد این اولین بار است که رسانه‌های دولتی کیم جونگ اون را در برابر هر چیزی یا کسی زانو زده نشان می‌دهند.

کیم جونگ اون را هنگام حضور بر سر مزار هیوم چول هه، کانگ سون نام، وزیر دفاع کره شمالی همراهی می‌کرد.

هیون چول هه که سال گذشته درگذشت، مارشال ارتش خلق کره بود که به کیم جونگ اون کمک کرد تا بعد از مرگ پدرش در سال ۲۰۱۱، رهبر کره شمالی شود.

اما احتمالاً وفاداری هیون به رهبر فعلی تنها دلیلی نیست که او این همه احترام را دریافت کرده است، زیرا کیم ادای احترام به نظامیان سالخورده و درگذشته را ستون اصلی استراتژی تبلیغاتی خود می‌داند.

هیون که در سال ۱۹۳۴ متولد شد، در نوجوانی به جوخه محافظان کیم ایل سونگ پیوست، در حالی که جنگ کره هنوز در جریان بود. در این دوره، او با کیم جونگ ایل پسر کیم ایل سونگ دوست شد.در طول دهه‌های بعد، هیون چول هه به طور پیوسته در رده‌های نظامی ارتقاء یافت. تا زمان مرگ کیم ایل سونگ در سال ۱۹۹۴، او به عضویت کمیته مرکزی درآمده بود.

کیم جونگ اون

 

ارسال نظر

پربازدیدترین