|
| کد مطلب: ۱۰۶۲۹۹
لینک کوتاه کپی شد

نماینده، ولی فقیه در سپاه: حرکات چند فریب خورده در کشور ملاک نیست

​نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ۴۵ سال است این مردم در گرما و سرما حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام و نهضت خود را نجات مردم فلسطین می‌دانند.

نماینده، ولی فقیه در سپاه: حرکات چند فریب خورده در کشور ملاک نیست
منبع: تسنیم |

حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی ظهر امروز در سخنرانی مراسم روز قدس مشهدمقدس در بارگاه منور رضوی اظهار داشت: امام راحل و مقام معظم رهبری ملت ایران را بی‌نظیر خوانده‌اند و آنان را از مردم مدینه و عراق زمان امیرالمومنین برتر معرفی کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:در کنار مظلوم ایستاده‌ایم و با ظالم نبرد می‌کنیم و چه ظالمی خبیث‌تر از رژیم غاصب اسرائیل و چه مردمی مظلوم‌تر از مردم فلسطین.

وی افزود: 45 سال است این مردم در گرما و سرما حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام و نهضت خود را نجات مردم فلسطین می‌دانند؛ مردم ما سفارش امامان معصوم را در این زمینه دنبال کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی به ما یاد داد تا کفر به طاغوت نباشد ایمان به خدا محقق نمی‌شود گفت: مردم ما باورشان است که در کنار ذکر مقدس یاعلی(ع)، تنفر و انزجار از ظالمان و مرگ بر آمریکا و اسرائیل باید تکرار کنند.

حاجی صادقی تاکید کرد: فریاد بر سر استکبار ترجمان قرآن است؛ باید از دشمنان خدا تبری جست؛ همین مردمی که شب گذشته در شب قدر حاضر بودند؛ در روز قدر فریاد استکبارستیزی سر دادند.

وی خاطرنشان کرد: باید با تبری از دشمنان و موضع‌گیری در برابر جبهه یزیدیان به خداوند نزدیک شویم؛ درود خدا بر این امت عزیز که هم لیله‌القدرش تجلی شیعه رضوی بودن است و هم فریاد روز قدسش تجلی پیروی از امام رضا(ع) است.

حاجی صادقی با اشاره به اینکه دشمنان ما باید بدانند که مردم ما آنهایی هستند که در 22 بهمن و شب قدر حاضر شده‌اند تصریح کرد: مردم ما، مردمی هستند که اینک در راهپیمایی‌ها با زبان روزه شاهد هستید؛ زنان ما همین زنان آزاده و ایستاده هستند که در مکتب حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) تربیت شده‌اند.

وی ادامه داد: مردم ما 45 سال است در تمامی عرصه‌ها جهاد کرده‌اند؛ هم در جهاد سخت دفاع مقدس ایستاده‌اند و هم در عرصه جهاد نرم مقابل فتنه‌ها ایستاده‌اند. امروز هم مردم ما در برابر انواع فشارها و تحریم‌ها و دشمنان ایستاده‌اند و فریادشان بر سر استکبار بلند است و هرگز زیر بار ظلم و ستم نمی‌روند. امت ما در جهاد خسته نمی‌شود و با توسل به خدا و با دشمنی با دشمنان خدا، دین خدا را زنده نگه می‌دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: مساله فلسطین فقط غصب یک سرزمین از عده‌ای از مسلمانان نیست؛ با چه انگیزه‌ای این حرکت صورت گرفته است؟ راهپیمایی پیاپی شما چه کرده با این دشمن بشریت و دشمن خدا؟

حاجی صادقی عنوان کرد: یک اقلیت یهود همیشه و در همه زمان انبیاء بیشترین دشمنی را با جبهه حق داشته‌اند. امامان ما اگر به شهادت رسیده‌اند با کارگردانی این یهودیان بوده است؛ رژیم غاصب صهیونیستی در عصر ما ببینید چه کرده است؟ این دشمن تاریخ همه انبیا و این دشمنی که در تمام ادوار با نژادپرستی و تکبر و خودخواهی و حس‌گرایی به دنبال اثبات خود بوده اما انقلاب اسلامی آنها را به ذلت رسانده است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی زمانی دنبال تصاحب تمام منطقه بود تا اینکه انقلاب اسلامی رخ داد؛ ببینید از پیروزی انقلاب اسلامی تابحال چه اتفاقی رخ داده و رژیمی که برای خود هیچ مانعی نمی‌دید به چه روزی افتاده است؟ از همان آغاز پیشروی‌اش متوقف شد؛ روزی می‌خواستند نیل تا فرات را تصاحب کند امروز دور تا دور خودش را دیوارهای بتن آرمه بلند در عمق طولانی در زمین و در ارتفاع بلند ایجاد کرده است.

حاجی صادقی گفت: مقاومت‌های متعددی در برابر این رژیم شکل گرفته و این رژیم هر روز دچار شکست شده است. جوانان فلسطینی امروز با موشک به رژیم صهیونیستی حمله می‌کنند؛ با پهپادهای دقیق به این گنبد آهنین حمله می‌کنند. جبهه مقاومت ممکن است نتواند به صراحت بگوید اما دشمن می‌داند که هر تجاوزی که بکند 10 برابرش را پاسخ می‌گیرد و این حرکاتش هم از سر بیچارگی و دیوانگی و ضعف است و شما با روز قدستان کاری کرده‌اید که جرات به کارگیری قدرت خود را ندارد و هر روز پیام می‌دهد تا پایان درگیری‌ها را داشته باشد اما امت اسلامی تا نابودی کامل این رژیم آرام نمی‌گیرد.

وی افزود: مردم عزیز امروز شما کار بزرگی کرده‌اید که دنیا متحیر است و آمریکا و اسرائیل نمی‌داند با جبهه مقاومت چه کند. جبهه مقاومت همه عالم را گرفته است و محدود به ایران و لبنان و فلسطین نیست؛ امروز جبهه مقاومت سراسر عالم اسلام و بلکه عالم انسانیت را فراگرفته است؛ آنها تصور می‌کردند جبهه مقاومت فقط منحصر به حاج قاسم است اما امروز اعتراف می‌کنند شهید حاج قاسم سلیمانی از سپهبد قاسم سلیمانی خطرناک‌تر شده است.

حاجی صادقی بیان کرد: امروز دشمن فقط نگران سوریه و یمن و عراق نیستند بلکه نگران حزب‌الله عالم هستند؛ از پیروزی انقلاب اسلامی به این طرف دشمن ما روز به روز به شکست نزدیک‌تر و عقب‌نشینی‌اش بیشتر شده است. امروز گرفتاری دشمن کم نیست و این به برکت ایستادگی شماست.

وی افزود: این روحیه جهادی و مقاومت شما جوانان عراق و یمن و لبنان و جوانان مسلمان اروپایی را تهییج کرده است. امروز جبهه مقاومت تسلط اطلاعاتی‌اش از هر زمان دیگری بیشتر است. استکبار قدرت دارد اما جرات حمله ندارد؛ پهپادش را زدیم اما جرات حمله ندارد؛ این نتیجه این راهپیمایی‌ها است.

وی افزود: حرکات چند فریب خورده در کشور ملاک نیست، زنان ایرانی همین زنانی هستند که امروز در تمام خیابانهای ایران در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و ما تا گرفتن انتقام از رژیم اشغالگر آرام نخواهیم گرفت.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: پیام اول ما به رهبر حکیم و بزرگ و تربیت شده مکتب علی ابن موسی‌الرضا(ع) است و آن اینکه بر پیمان و میثاق خود ایستاده‌ایم تا زمانی که نماز جمعه خود را به امامت شما در بیت‌المقدس اقامه کنیم.

حاجی صادقی افزود: به شهدای خود عرض می‌کنیم که وصیت شما را فراموش نخواهیم کرد و آنچه را که شما از ما خواسته‌اید فراموش نمی‌کنیم و تا گرفتن انتقام خون شما آرام نمی‌گیریم و به مسئولان هم عرض می‌کنیم که تنها راه ایستادگی و به جهاد ادامه دادن است و بزرگترین عبادت مسئولان ما خدمت و نوکری به این مردم است. امروز در برابر هر حرکت استکبار حرکتی مضاعف خواهیم داشت و دوران رجزخوانی شما گذشته و جبهه مقاومت آماده ریشه‌کن کردن شماست.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین