|
| کد مطلب: ۱۰۳۷۱۶
لینک کوتاه کپی شد

ورود مجلس به حوزه حجاب پس از تعطیلات نوروز

امان الله حسین پور رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی گفت: مجلس دو رویکرد برای قانون گذاری در حوزه عفاف و حجاب دارد، اما تاکنون طرح رسمی به مجلس نیامده، اما پس از تعطیلات به این بحث ورود خواهیم داشت.

ورود مجلس به حوزه حجاب پس از تعطیلات نوروز
منبع: مهر |

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی گفت: مجلس دو رویکرد برای قانون گذاری در حوزه عفاف و حجاب دارد اما تاکنون طرح رسمی به مجلس نیامده اما پس از تعطیلات به این بحث ورود خواهیم داشت.

امان الله حسین پور عصر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: امهال وام‌های کشاورزی و بخشش جریمه‌های دیرکرد به تصویب مجلس رسیده است و دولت موظف به اجرای آن است.

نماینده اسفراین در مجلس در خصوص آخرین وضعیت معدن آلبلاغ گفت: در نهایت فولاد مبارکه مزایده را برنده شد و اکنون بناست کارشناسان برای تعیین مکان کارخانه به اسفراین سفر کنند.

وی افزود: پس از تعطیلات نوروز زمین به فولاد مبارکه واگذار خواهد شد و معدن اردیبهشت ماه در اختیار این نهاد قرار می‌گیرد.

وی بیان داشت: بناست در فاز نخست ۱,۵۰۰ میلیارد تومان برای این معدن سرمایه گذاری شود و به زودی کلنگ کارخانه فراوری شمش روی نیز بر زمین می‌خورد.

حسین پور با اشاره به مشکلات تأمین آب شرب و کشاورزی در اسفراین، بیان کرد: پایان علاج بخشی سد بیدواز، اصلاح لوله‌ها، تأمین آب جدید از جمله اقدامات در راستای کاهش مشکلات این حوزه بوده است.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی تصریح کرد: صنایع اسفراین باید آب مصرفی خود را از پساب تأمین کنند اما در مقابل این اقدام تاکنون مقاومت داشته اند.

وی در خصوص اقدام مجلس در حوزه عفاف و حجاب نیز افزود: مجلس دو رویکرد برای قانون گذاری در این حوزه دارد اما تاکنون طرح رسمی به مجلس نیامده اما پس از تعطیلات به این بحث ورود خواهیم داشت.

حسین پور در انتها با اشاره به مشکلات کشاورزی استان، گفت: اختلاف سقف و کف برداشت از یک سطح در استان زیاد بوده و نبود صنایع تبدیلی بهره وری را به شکل محسوسی کاهش داده است.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین