|
| کد مطلب: ۱۰۰۵۸۹
لینک کوتاه کپی شد

توجیه انسیه خزعلی برای لب زدن در یک کلیپ: معاندین می خواهند ما را خاموش کنند

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، درباره حواشی کلیپ پخش شده از وی با صدای مترجم و شائبه «لب زدن» با حضور در یک برنامه تلویزیونی توضیحاتی ارائه کرد.

توجیه انسیه خزعلی برای لب زدن در یک کلیپ: معاندین می خواهند ما را خاموش کنند
منبع: ایسنا |

انسیه خزعلی با حضور در برنامه صف اول شبکه خبر سیما به ارائه توضیحاتی در خصوص اقدامات این معاونت در حوزه زن و خانواده و نیز حواشی پیام ویدئویی ارسال شده وی به سازمان مل به مناسبت روز جهانی زن پرداخت و اظهار کرد: پس از پخش این ویدئو، دروغ و شایعه ای پخش کردند. برای اینکه اصل موضوع را در حاشیه قرار دهند بحث لب زنی و... را مطرح کردند. این نشان دهنده سخیف بودن و دست خالی بودن افراد معاند است چراکه از آنجا که هیچی ندارند این مطالب را پخش می‌کنند.

وی درباره ضرورت ارسال این ویدئو به سازمان ملل، توضیح داد: خواستیم به گوش جهانیان لغو ظالمانه عضویت ایران در کمیسیون مقام زن را برسانیم که خلاف قانون انجام شد. ایران را از حق رای محروم کردند؛ اگرچه امکان شرکت و رساندن صدای ما وجود داد و با وجود اینکه ویزا به ما ندادند ما به صورت مجازی سعی کردیم پیاممان را برسانیم.

خزعلی با بیان اینکه نمی‌خواهند بگذارند صدای پیشرفت زنان ایران به گوش جهانیان برسد، افزود: البته بسیاری از موارد در خصوص پیشرفت زنان سال قبل در سازمان ملل مطرح شد. بالاخره ما باید در مجامع بین المللی باشیم و حقیقت را به گوش جهانیان برسانیم.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، در خصوص شائبه‌های مطرح شده پیرامون ویدئو مذکور، یادآور شد: پارسال هم همین کار را کردند. پارسال ملاقات چند جانبه‌ای داشتیم که پرچم مالدیو پشت سر من بود. گفتند "وطن به خطر افتاد" و "غیرت وطنی کجا رفته" اما نهایتا مشخص شد هر کسی آنجا صحبت می‌کند پرچم مالدیو پشت سر او قرار دارد و درواقع این یک قاعده است. امسال نیز پس از پخش این ویدئو تلاش کردند نگذارند خبر ما پخش شود و دروغ هایی را منتشر کردند اما خیلی زود دروغ رو می‌شود.

وی با بیان اینکه فیلم ارسال شده به سازمان ملل به زبان فارسی بوده اما از سازمان ملل ایمیل فرستادند که نمی‌توانیم این ویدئو را با دو صدا پخش کنیم و باید صدای فارسی حذف شود و از همین رو مجبور شدیم صدای فارسی را حذف کنیم، تاکید کرد: پیام سازمان ملل که به ما ایمیل کرده و گفته است حتما باید زبان فارسی را حذف کنید موجود است. گفتند اگر این کار انجام نشود کل سخنرانی شما حذف می‌شود و ما مجبور شدیم صدای فارسی را حذف کنیم. خزعلی ادامه داد: یک عده کارشان همین است و چه داخلی ها و چه خارجی ها تلاش می‌کنند اقدامات ما را خاموش کنند.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین