|
| کد مطلب: ۹۲۳۰۶
لینک کوتاه کپی شد

حمله خبرگزاری نزدیک به حوزه علمیه قم به محقق داماد،سیدحسن خمینی و سیدمحمد خاتمی

نامه سرگشاده آقای محقق داماد به قضات کشور و بیانیه ها، تیترهای مطبوعات و میزگردها در تقبیح تقابل محکم نظام با براندازان و محاربین سه ماه گذشته نشان از این دارد که جریان اصلاح طلبی در کشور، پشت صحنه و موتور محرکه آشوب ها در ماههای اخیر بوده است

 اینک که پروژه کثیف و خیانت آلود خود در همراهی و هم آوایی با فواحش عصیان‌گر و دین‌گریز را در حال افول می بینند و عوامل محارب را بر چوبه دار نظاره می کنند، اشک تمساح برای حرمت دماء ریخته و فقه و دین را بر سر نیزه کرده و وااسلاما سر می دهند! اصلاح طلبان نه تنها در حاشیه این قٍصه پُر غصه نبودند که نویسنده متن داستان اند.

تصور آنان از همراهی با جنبش فواحش، هم جنس گرایان، بهایی ها، منافقین و تجزیه طلب ها این بود که مجموعه های بدنام فوق الذکر در حکم فشار از پایین باشند تا آنها در چانه زنی های سطوح عالی، خواسته های دشمنان نظام را فاکتور کرده و امتیازات لازم را که همان تسلیم پذیری در مقابل نظام سلطه است، به دست آورند!

بیانیه های محمد خاتمی، محقق داماد، حسن خمینی و موضع گیری سایر افراد، رسانه ها و مجموعه های مرتبط با اصلاح طلبان نشاندهنده اهداف شُوم آنها می باشد. تفاوت فشار از پایین این دوره با فتنه های ۷۸، ۸۸ و آشوب های دهه ۹۰ در قساوت، تقابل صریح و روشن با هنجارهای دینی و انقلابی است. در این دوره انسان ها را به جرم بسیجی یا طلبه و یا حافظ امنیت بودن، سلّاخی می کردند، آتش می زدند... چه چادرها از سر کشیده نشد و چه حرمت ها از زنان عفیف ایران زمین که شکسته نشد! مسجدها و حسینه ها، حوزه های علمیه، مزار شهیدان و هر نماد دین و دین داری را در آتش کینه خود سوزاندند و با کمال تأسف نه تنها از سوی اصلاح طلبان اعتراضی صورت نگرفت که چتر حمایتی رسانه ای خود را بر سر آنان قرار دادند.

شاید هیچ زمانی مناسب تر از این زمان، مفهوم و معنای مرگ بر ضد ولایت فقیه خودنمایی نکند... این مرگ یعنی هر کس تیغ نامردی و قساوت و خیانت به روی ملت و نظام الهی کشید، محکوم به اشدّ مجازات است و هرگونه ترحّم و بخشش بی جا، بسترساز فتنه ها، خونریزها و جنایت هایی به مراتب وحشتناک تر از آنچه تاکنون انجام گرفته است، خواهد بود.

درنگ در برخورد با کشف حجاب و هزینه های پیش رو قابل پیش بینی بود که دشمن در هجمه سه ماهه خود، حجاب را هدفگذاری کرده است و تا اینجای کار، توفیق نسبی به دست آورده و منتظر عکس العمل نظام اسلامی به حمله نخستین خود است

با مروری گذرا به سابقه دشمن در تخریب امر حجاب و اهمیت حفظ آن در نظام اسلامی، بدون تردید باید گفت، هدف از آشوب های گذشته، برداشتن حجاب و روسری از دختران ایرانی بوده است و بر این باورند که کشف حجاب، آغازی بر فروپاشی دینی است که نهایت آن به فروپاشی سیاسی ختم خواهد شد.

برخورد جدی، قاطع و با برنامه ریزی در مقابل این پدیده، وظیفه عمومی است و تصمیم گیران در حوزه امنیت ملی باید بدانند که هر نوع هزینه که قرار بود نظام اسلامی در برابر امر حفظ حجاب بپردازد، پرداخت کرد و دشمن هم تمام ظرفیت های خودش را به عرصه آورد و توان دیگری برای او پیش بینی نمی شود. نباید کشف حجاب به یک امر عادی تبدیل گردد که در صورت وقوع آن، مقابله بسیار دشوار خواهد بود. هر مصلحتی در جهت عدم برخورد با بی حجابی، مصلحت دین و نظام دینی نیست، و ضد خودش را به همراه دارد.

 

 

ارسال نظر

پربازدیدترین