|

ممانعت امیکرون از حضور رسانه‌ها را در شورای شهر تهران

کد مطلب : 83739

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شیوع سویه کرونا (امیکرون) گفت: به منظور حفظ سلامت اصحاب رسانه زمینه بهره‌مندی از کلیه جلسات و اخبار صحن شورای پایتخت به صورت آنلاین و موقت برای این عزیزان مهیاست.

به گزارش آیند، علیرضا نادعلی، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به فراگیری سویه کرونا (امیکرون) در پایتخت اظهار داشت: با توجه به اینکه حفظ سلامت اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران شهری که همواره همراه و همیار ما در انعکاس اخبار شورا بوده‌اند در اولویت است، تصمیم بر این شد تا به صورت موقت اصحاب رسانه در صحن شورا حضور نداشته باشند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران یادآور شد: از آنجایی که در دوره گذشته نیز شورای شهر تهران حدود یک سال و نیم جلسات را به‌صورت ترکیبی در جهت حفظ سلامت مدعوین، خبرنگاران و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کرده است، زمینه‌های پخش جلسات شورا و اخبار به صورت آنلاین مهیا است و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

به گفته نادعلی دسترسی به کلیه جلسات و اخبار شورای پایتخت از طریق ظرفیت‌های فضای مجازی، پخش مستقیم از پرتال شورای شهر تهران به نشانی ww.shoratehran.ir و نیز لینک مرتبط در آپارات جهت بهره‌مندی فراهم است

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین