|

برخورد با تاکسیرانان فاقد کارت واکسن کرونا

کد مطلب : 83713

معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: طرح برخورد با تاکسیرانان فاقد کارت واکسن کرونا از امروز 16 بهمن در شهر تهران آغاز شده است.

به گزارش آیند، سید امیر هنجن، معاون نظارت و امور مناطق طرح درباره برخورد با تاکسیرانان فاقد کارت واکسن کرونا گفت: با توجه به اعلام مکرر به تاکسیران‌ها از طرق مختلف و در نظرگرفتن نیمه بهمن ماه به عنوان فرصت نهایی تزریق واکسن، از امروز طرح ممانعت از فعالیت تاکسیران‌های پایتخت در دستور کار ناظران سازمان تاکسیرانی شهر تهران قرار گرفته است.

او افزود: اقدام یاد شده با هدف ممانعت از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی تاکسیران‌ها، خانواده‌هایشان و شهروندان مد نظر قرار گرفته شده و از صبح امروز در پایانه‌های تاکسیرانی میادین انقلاب اسلامی، رسالت، ونک، شمشیری، آزادی و شهید محلاتی به مرحله اجرا درآمده است.

سید امیر هنجن تاکید کرد: خوشبختانه طی بررسی‌های به عمل آمده بیشتر تاکسیرانان با توجه به شرایط سخت کاری نسبت به رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی و متعاقب آن ،تزریق واکسن اقدام کرده‌اند که قابل تقدیر است.

گفتنی است؛ این طرح طی روزهای آتی نیز به مرحله اجرا در می‌آید و طی آن از فعالیت تاکسی‌هایی که نسبت به نصب تصویر کارت واکسن دیجیتال دارای کیوآر (QR) کد و الصاق آن بر روی شیشه جلوی تاکسی،درقسمت پایین سمت راست، اقدام نکرده‌اند ممانعت به عمل می‌آید.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین